WikiPLedie

Je to na internetu, tak je to pravda!

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


makadvokat

Makadvokát [Mak-adv´o-cat]

Jedná se o právně vzdělaného zástupce vyšší střední třídy, který se namísto mainstreamu dobrovolně rozhodl vydat na stranu temna, a zastupovat v právních sporech Mgr. Volného, Patuika Tušla, Janu Peterkovou a jiné opice.

Umělecké ztvárnění právníka, který je vizuálně důvěryhodný pro jednání s dalšími makaky.Umělecké ztvárnění právníka, který je vizuálně důvěryhodný pro jednání s dalšími makaky.

Aktuálně na území České republiky evidujeme následující makačí právníky:

Krom těchto diplomovaných makadvokátů se však v České republice nachází i tisíce samozvaných znalců práva, kteří sice nejsou právníci, ale mají pocit, že jejich volný výklad zákona je staví do role poškozených. Obvykle se tak jedná v případě pocitu, že je někdo (zpavidla stát) omezuje na osobní svobodě. Namísto soudních sporů jsou ovšem rozsudky konány před dalšími podobně smýšlejícími makaky na nějaké dementstraci, kdy jsou viníci jednomyslně odsouzeni k „Denisi“ nebo „defendestraci“.

Je přitom zajímavé, že k poslednímu výkonu trestu ze strany opičích bojovníků za právo došlo v roce 1618, a od té doby zůstává pouze u slov. Dále je důležité podotknout, že pokud by opravdu k omezování osobních svobod docházelo, zřejmě by se podobné opičí koncily nesměly ani konat.

Použití: Tak a dost. Nikdo mě nemůže nutit, abych si dával v autě bezpečnostní pásy. Je to omezování mojí svobody. Najmu si nějakého makadvokáta, a uvidíte!!


Tento článek je příliš stručný obsahuje méně informací, než průměrný vlastenecký makak potřebuje ke svému všeobecnému rozhledu, a je třeba jej doplnit.

makadvokat.txt · Poslední úprava: 2023/02/22 09:15 autor: paralelni

Nástroje pro stránku