WikiPLedie

Je to na internetu, tak je to pravda!

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


about

No dobře. No tak jsme si trochu zapřeháněli. Ale to je snad každému průměrně myslícímu člověku jasné, že informace, které se zde nachází nejsou tak úplně podle pravdy. Co je ale důležité, že jsou naše stránky napěchovány urban legendami, mýty, pověstmi, hoaxy, polopravdami, poplašnými zprávami a ostatními píčovinami, kterými průměrný volič-debil stran jako SPD, Volný blok nebo ANO žije. A víte, co je na jejich alternativním světě nejhorší? Vůbec nedává smysl! Cílem tohoto webu nikoho urazit. Pokud se nám však přece jen podaří, budu z toho mít obrovskou radost.

Naše Wiki vznikla jako pokus o vnesení řádu do chaosu. Je to redcon v nepodložených mýtech, protože má-li být smyšlený svět uvěřitelný, měl by být konzistentní a koherentní. Tu špinavou práci jsme odvedli za vás, drazí šiřitelé hoaxů a proruské propagandy. Vzali jsme to nejlepší z vašeho příběhu, doplnili je o reálná data, která jsme v rámci téze „poloviční pravda je taky pravda“ upravili, a jako drobky zamíchali do světa, ve kterém žijete. Vítejte v novém - lepším světě, který konečně vypadá tak, jak jste si vycucali z prstu. Obsah webu můžeme vyjádřit například matematicky jako

Dezinformace²

Wiki vznikla na subdoméně privátního serveru Paralelních listů. Po asistované registraci může přispívat do obsahu kdokoliv, kdo přijde s úmyslem v podobném duchu zdokonalovat a upravovat obsah.

about.txt · Poslední úprava: 2022/06/14 17:58 autor: paralelni

Nástroje pro stránku