WikiPLedie

Je to na internetu, tak je to pravda!

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


jak_vytvorit_stranku

Od roku 2017 nám napsalo bezpočet fanoušků své nápady na článek či meme. Drtivá většina z nich nebyla realizována, což je možná škoda. Dáváme vám nicméně šanci spolupodílet se na této encyklopedii, díky čemuž možná vznikne naprostá hovadina, ale stále to bude ten důvěrně známý svět z paralelní reality, ve kterém průměrný debil šířící poplašné zprávy, hoaxy a nesmysly žije. Aby byla zajištěna co možná nejlepší ochrana contentu před nasranými makaky, jsou aktuálně nové autorské účty řízeny, a registraci provedeme za vás.

Napiš na mail [email protected] žádost o registraci autora. Sděl prosím uživatelské jméno, které chceš využívat a krátce popiš, co plánuješ upravit/přidat. Jakmile na mail obdržíš přihlašovací údaje, můžeš se začít podílet na obsahu. Je důležité si uvědomit, že v řízení obsahu zaujímáme pravidlo jednou a dost. Pokud se pokusíš na web propašovat reklamu, offtopic content, závadný obsah, případně bude detekována jiná záškodnická činnost, znamená to zablokování účtu (a poměrně snadné obnovení stránky do backupu). V případě konzultace je vhodné připojit se na náš DISCORD a pobavit se s někým s oranžovou barvou (redakce).

Jak publikovat novou stránku:

Zkopíruj do pole pro webovou adresu Za https://slovnik.paralelnilisty.cz/doku.php?id=//. Za „=“ doplň libovolný text bez diakritiky. Mezery musí být nahrazeny symnolem „_“. V případě, že obsah neexistuje, web tě upozorní na neexistující obsah. Ten založíš možností „Vytvořit stránku“ v pravém okraji stránky. Na konec každé nové stránky nezapomeň vložit Tag-Syntax „Encyklopedie“ nebo „Bestiář“, aby se stránka přiřadila do správné kategorie.

jak_vytvorit_stranku.txt · Poslední úprava: 2022/06/10 15:14 (upraveno mimo DokuWiki)

Nástroje pro stránku