WikiPLedie

Je to na internetu, tak je to pravda!

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


jana_zyrtec_lepmlova

Jana Zyrtec Lemplová

 • Narozena: 18. května 1965
 • Pohlaví: Velké. Ohavné. Chlupaté.
 • Místo narození: Mohelnice
 • Životní funkce: Funí

Je česká wannabe básnířka, prznitelka kultury a Senátorka. Šiřitelka xenofobie a proruské ideologie, ačkoliv ostatně odmítá, že by proruskou ideologii šířila.

Jana by mohla být docela užitečná, kdyby nebyla úplně neužitečnáJana by mohla být docela užitečná, kdyby nebyla úplně neužitečná

Dětství

Jana Zyrtec Lemplová se narodila 18. května 1965. Její dětství bylo veskrze šťastné, což se projevovalo zejména tím, že se s její prudérní osobností nikdo nechtěl hádat, a tak ji raději odkývali každou společensky přijatelnou lež. Klasickým případem je obrázek, který Jana osobně načmárala a škemráním se dožadovala mámy, aby jej magnetkou připevnila mezi další její hnusné výtvory na ledničku. Namísto rituálního upálení čmáranice následně vyústila výstavka na ledničce v žaludeční obtíže otce, který noční vyžírání (tzv. bílý sex – noční orgie s bílou spotřební elektronikou) přirovnával k hororovým obrazům Hieronymuse Bosche, ovšem ztvárněnou dětskou rukou, což bylo samo o sobě poměrně zvláštní, protože Janě v té době bylo už šestnáct let. Byly zde ovšem zřejmě položeny základy pro legendární level infantilnosti a všeobecným sklonům k prznění umění.

Ano. I toto byl kdysi ideál ženské krásy. A pro SPRÁVCE LUKÁŠE stále je.Ano. I toto byl kdysi ideál ženské krásy. A pro SPRÁVCE LUKÁŠE stále je.

Navíc se záhy ukázalo, že otec sice má strach přiblížit se k lednici, neplatí to ale o autorce čmáranic, která situaci mylně vyhodnotila tak, že když se jídla nikdo ani nedotkne, bude nejspíše určeno pro ni. Již v osmnácti tak přišla prominentní nabídka Moravského zemského muzea, které plánovalo v rámci slavnostního otevření nové expozice Věstonické venuše najít hostesku, která by proporčně odpovídala tomuto ideálu krásy. Nabídku Jana s plivancem v obálce odmítla se slovy, že se ještě jako národní kulturní památka necítí být.

Vzdělání a zaměstnání

Přes všeobecnou kolektivní neoblíbenost vystudovala gymnázium v Zábřehu. Následně si vytvořila reputaci na Střední škole sociálně právní v České Třebové, a studium završila Právnickou fakultou na Univerzitě Karlově v Praze, neboť se domnívala, že její pověst se nerozšířila až do Prahy. Vzhledem k tomu, že magisterské studium dokončila v roce 1987, aaaano vážení přátelé. Rodiče Jany byly ve straně, jinak by studovat nemohla. Bohužel to stačilo pouze na magistra a po revoluci byla stranická knížka na dvě věci, a tak to Jana nikdy na JUDr. nedotáhla. Byl to ovšem poměrně úspěšný základ pro škození společnosti, které se dostavilo až po krizi středního věku.

Ale zpět ke kariéře. Od roku 1987 do roku 2002 střídavě vykonává nejrůznější práce, mezi které patří referentka, tajemnice, novinářka nebo třeba advokátka. V rámci praxe koneckonců zakládá v roce 1999 vlastní kancelář v Mohelnici. V roce 2002 pak dokonce vyučovala na Univerzitě Palatského územní právo. Dle svědectví tehdejších studentů ale i rektorů byla Jana už v té době strašná píča, a tak se vyučovací rozvrhy v roce 2003 obešly již bez Jany Zyrtec Lemplové, která poprvé přičichla k politickému korýtku.

Politické korýtko

V roce 2002 kandidovala Jana do Poslanecké sněmovny za ČSSD, kde zcela pochopitelně zvolena nebyla, protože ji vnímali jako osinu v prdeli úplně všichni. Ke korýtku se tak dostává oklikou až v roce 2005 coby náhradnice, po zesnulém Pavlu Dostálovi. Zatímco Pavel Dostál byl vážený politik s přesahem do kultury a umění, Jana se stala neviditelnou myší, která u poslaneckého koryta setrvala až do roku 2006 a to bez toho, aby vykonávala jako poslankyně nějakou významnější aktivitu. Přesto se jednalo o první důležitou etapu v životě Jany, protože se od té doby chvástala, že byla poslankyní.

Jana se tak klidí z první ligy do podřadných rolí, kde například působí v zastupitelstvu města Mohelnice. Vlivem erupcí na Slunci a chyby v Matrixu je dokonce v roce 2013 zvolena za starostku Mohelnice, a to na celý rok, než její okolí včetně místostarosty zjistí, že Jana je píča.

Jana se ke korýtku pokouší dostat téměř dalších 10 let, než se jí to konečně podaří za pomoci zmanipulovaných makaků, na které dlouhodobě působí v rámci rozvrácení státu pod záštitou právničky. V tento okamžik se zároveň Jana stává viditelnou, zejména pak mezi zainteresovanými debily šířící poplašné zprávy a propagující zejména východní formu demokracie.

Životní partneři

Jako prvního Jana uštvala svého manžela Františka Zwyrteka. Náruživého střelce a obhájce práva na nošení zbraně, a v neposlední řadě to byl také předseda hnutí NEZÁVISLÍ, které ostentativně trvalo na tom, aby byl název psán tiskacími písmeny, což byl jediný způsob jak docílit, aby bylo hnutí vidět. V roce 2012 podává tresní oznámení na Františka Zwyrteka zástupce strany Věci veřejné Martin Vaňourek trestní oznámení pro fyzické napadení. To mělo proběhnout za přítomnosti legálně držené zbraně a citace „Ještě jednou budeš psát lživě články o mé ženě, tak si to s tebou vyřídím.“

Se SPRÁVCEM LUKÁŠEMSe SPRÁVCEM LUKÁŠEM

Naštěstí František už nikomu vyhrožovat nemůže, a tak mohou v rámci svobody slova vznikat další články nejen o Janě, a to i přesto, že Jana údajně sama disponuje zbrojním průkazem, protože mezi oblíbené kratochvíle familie Zyrtecové údajně patřilo jít si v sobotu večer někam zastřílet.

Po tryzně za odejitého Františka se Jana nakazila krizí středního věku a začíná vyhlížet mladší zajíčky, které by ji připomenuly, že je to žena v nejlepších letech. Nebo pár let po zenitu, ale stále sakra kus. S máváním pavího ocasu z tisícovek se ji nakonec podařilo nabrnknout Lukáše Bočana, který má navíc tu vlastnost, že jeho kruhy pod očima nápadně připomínají Mikimauze, a to infantilní Janě imponuje. Z Lukáše se postupem času stává krom nabíječe ještě osobní asistent, řidič, bodyguard, marketingový ředitel, agent a správce sociálních sítí, kam se podepisuje jako SPRÁVCE LUKÁŠ. Opět velkými písmeny, což mu zřejmě poradila Jana, která má s děláním zbytečných a neviditelných hnutí viditelnými zkušenosti.

Právnická nekompetence

Protože si Jana během svého nepůsobení v Poslanecké sněmovně navykla na určitý level komfortu, bylo třeba její náklady nějakým způsobem financovat. Tak třeba na provoz nákladná limuzína se sama nezaplatí, a dvoukilové zlaté hodinky, které SPRÁVCE LUKÁŠ nosí na zápěstí se na ulici také nenajdou. Jana se proto se svým magisterským titulem vydává získat nějaké peníze, a to i navzdory tomu, jak špatnou právničkou je.

Jako první zářez do pažby je pokládán takzvaný Postoloprtský zázrak, což je v zásadě nahodilá situace v obci, která se rozhodla pro prodej obecního objektu. Problémem byl ovšem odhad nemovitosti, kvůli kterému byla nakonec budova prodána za údajně nevýhodnou cenu, což vyústilo v devět samostatných žalob na tamější zástupce obce a několikaleté soudní tahanice, ve kterých byli obžalovaní nejdříve zproštěni viny, následně je Lemplová zastupovala pro finanční satisfakci. Celá partie vyvrcholila dovolacím dopisem Nejvyššímu soudu, za který právnička inkasovala 820 000 korun. Stejně jako sérii předchozích žalob, i toto dovolání Nejvyšší soud smetl ze stolu, přičemž na adresu vypracovaného dokumentu přidal referenci, ve které práci Jany Zyrtec Lemplové hodnotí slovy „mimořádně nekvalitní“. „Oné nekvality jsem si byla vědoma, chtěla jsem změnit uvažování soudců, ale to se v tomto případě bohužel přes veškerý popis situace nepodařilo,“ přiznává Zyrtec Lemplová. Předpokládá se tedy, že ono dovolání bylo psáno poněkud volnou formou, ve kterém se snažila hrát na city. Ostatně jak se již několikrát chlubila na svém blogu a zdi na sociální síti, „někdy mi přijde, že soudci uvažují selským rozumem, a přikloní se na moji stranu, i když by podle špatně napsaného zákonu měli reagovat jinak.“

Známá je i pokuta obci Rudoltice na Lanškrounsku, která Zyrtec Lemplové jednorázově vyplatila za právnické služby 5 000 000 korun. Právnička vesnici Rudoltice zastupovala ve sporu o vrácení dotace za téměř 140 milionů korun. „Podle některých cenových studií, které jsem měl možnost prostudovat, se domnívám, že právnické služby tohoto charakteru lze pořídit až sedmdesáti násobně levněji, čili v tomto případě mohlo dojít k předražení až o sedm tisíc procent,” uvedl Ivo Kolomý ze sdružení Obce bez korupce. Útvar pro odhalování korupce a finanční kriminality toto prošetřování údajně předražených služeb odložil a žádné pochybení neprokázal, ne tak ÚOHS. Ten už v minulosti obec za nevypsání výběrového řízení pokutoval a následné odvolání Rudoltic na začátku roku 2014 zamítl. V odůvodnění uvádí i výši ostatních faktur, které starostka Mohelnice obci vystavila. „V roce 2008 paní Hamplová fakturovala za právnické služby Rudolticím 146 tisíc korun, v roce 2009 už 863 tisíc korun, v roce 2010 pět milionů korun, v roce 2011 dalších 42 tisíc korun a předloni 30 tisíc korun,” píše v odůvodnění pokuty ÚOHS. Za právní služby tak obec zaplatila Janě Zwyrtek Hamplové přesně 6 220 265 korun. To vše bez výběrového řízení, ačkoliv se jedná o nadlimitní částku.

Na své voliče můžete během kampaně zapůsobit kdečímNa své voliče můžete během kampaně zapůsobit kdečím

Za zmínku taktéž jistě stojí krátká, ale o to intenzivnější spolupráce této budoucí bojovnice za svobodu slova, když s městem Rožnov podepsala smlouvu na ochranu města před očerňováním jeho pověsti v médiích. Radnici totiž vadily šťouravé články v místním periodiku, které zveřejňovalo nelichotivé články o vedení města. Město záhy od smlouvy odstoupilo, přičemž tehdejší starostka Markéta Blinková (ODS) zdůraznila, že za zrušením smlouvy rozhodně není nespokojenost města s vykonanou prací. O skutečných důvodech ovšem pomlčela. Další skvělou referenci dodala Česká advokátní kancelář (ČAK), která vyměřila Janě Zyrtec Lemplové pokutu 90 000 korun. Kárný soud na základě vícečetných stížností klientů sáhl po vyšší sankci, což bývá zvykem v případech, kdy se jedná o pochybení vyšší závažnosti. Na naši hrdinku se sešlo celkem šest kárných žalob pro dvanáct skutků, kdy ji nakonec ČAK uznal vinou ze sedmi z nich.

„Po dobu, co mě Jana Hamplová zastupovala, se běžně zapírala, rušila dohodnuté schůzky. Její jednání absolutně neodpovídalo etice advokáta, proto jsem se obrátila na Českou advokátní komoru. Paní Hamplovou bych rozhodně nikomu nedoporučila,“ uvedla Jana Jiroušová, bývalá ředitelka olomoucké pobočky Českého statistického úřadu. Ruku na srdce, o Janě Zyrtec Lemplové se sice po obecních a městských úřadech traduje, že kam vleze, deset let tráva neroste, definitivně to ale není, nebo přinejmenším nebyla arcipíča. Má tak na kontě i několik soudů, kdy se prokazatelně postavila za dobrou věc, a peníze pro ni alespoň na chvíli nebyly na prvním místě. Jednou z těchto situací byl například vyhraný spor o pitnou vodu v Pardubicích, kdy se lokální politici neoprávněně pokusili prodat místní vodárnu koncernu Veolia.

Minimálně stejnou měrou to ovšem vyvažují skutky na dráze velezmrdství, na kterou naskočila Jana Zyrtec Lemplová s příchodem koronaviru. Zyrtec Lemplová se dostává do užšího hledáčku armády makaků po tom, co připravila pro rodiče vzor dopisu, jak mohou po škole žádat, aby jejich dítě docházelo do školy bez povinnosti preventivního testování a bez ochrany dýchacích cest. V tomto dopise požaduje, aby školy rodičům sdělily „z jaké části opatření MZ ČR dovozujete pravomoc školy a osoby učitele přikazovat nosit roušky, přikazovat provádět si testy a z jaké části opatření dovozujete pravomoc školy, spadající pod ministerstvo školství, odmítnout plnit svůj základní úkol, kterým je vzdělávání, a to na základě opatření ministerstva zdravotnictví“. Pomiňme situaci, kdy škola nemá nejenže povinnost, ale ani kompetenci na podobné dotazy reagovat, protože příkaz přišel přímo od státu, coby vyšší instance, a celý dotaz je tak formulován úplně blbě. Mnohem zajímavější je pohled, co vše se může zdát v interpretaci samolibé kvíče jako šikana, a to jsme se ani nedostali k povinnému očkování a omezování svobod, které oproti špejli v nose rozhodně omezováním je.

Podařilo se snad objasnit, jak Jana získala titul Právník roku?Podařilo se snad objasnit, jak Jana získala titul Právník roku?

Podtrženo sečteno, jsou tyto skutky pravděpodobně oprávněný vyčet k tomu, aby byla Jana Zyrtec Lemplová v roce 2019 vyznamenána cenou Právník roku v kategorii Správní právo. Ale kdo ví. Třeba jsou vyznamenávány podobné entity jen proto, že jsou v České republice jediní, a nemá to nic společného s tím, že by mělo ocenění podobnou hodnotu jako vyznamenání z rukou Miloše Zemana.

Sociální teror

Svojí přinejmenším spekulativní činností si vysloužila obdiv zejména mentálně zaostalejší části populace. Pozornost sklízí i u tzv. „neprobuzených“, „přisluhovačů západu“ a „zmrdů“, ovšem spíše v rámci posměšků a obav, že Jana usiluje o vliv Mgr. Kotoulvzada Volného, který po odklizení z Poslanecké sněmovny opět přežívá jen díky kšeftování s bídou.

Obava se následně potvrzuje, když na jaře roku 2022 Jana Zyrtec Lemplová ohlašuje kandidaturu na Senátorku za Kroměřížský kraj. V rámci toho spouští i řadu pseudokampaní, mimo jiného například aktivitu za svobodu slova a zastavení cenzury na sociálních sítích, což se především projevuje tím, že je na fanouškovské stránkce Jana Zyrtec Lemplová fanpage (kterou si provozuje a spravuje sama se SPRÁVCEM LUKÁŠEM) zablokován každý, kdo se pokusí mít odlišný názor na makačení Jany.

Poněkud diktátorské manýry se velmi záhy stanou populárními v rámci celé České republiky, protože vyvolat Barbra Streisand effekt je přesně to, co prostě nechcete, pokud se pokoušíte něco zakrýt. Naneštěstí přesně takto Barbra Streisand efekt funguje, a šťouravé dotazy na téma, proč Jana blokuje všechny své odpůrce, když bojuje za svobodu slova, si vyžádaly denně řádobě 60 zablokovaných profilů (studie vychází z relativně krátkodobého sledování po dobu osmi dnů v porovnávání s náhle zmizelými komentáři). Za zhruba tříměsíční aktivity svobodoslovování Jany a SPRÁVCE LUKÁŠE tak mohlo dojít k umlčení až 5 400 uživatelů. Celkové skóre však finálně musí být poníženo o šťouraly využívající více profilů, a mířící na fanpage Lemplové čistě se záměrem získání dalšího bloku od SPRÁVCE LUKÁŠE. I přesto však Lemplová na stránkách, kde nemůže řídit obsah ostentativně popírá, že by kohokoliv omezovala v projevu.

22. srpna 2022 pak Jana sdílí do svého klubíku mentálních kuriozit fotku ze sobotní akce s přáteli, která se nesla v dobrém duchu popíjení vínka, požírání domácích klobás a fňukáním nad blížící se drahotou způsobenou Fialovým hnusem. Závěrem happeningu pak byla slavnostní autogramiáda petice za levné energie, kterou s nadšením podepsali všichni účastníci. Někteří se dokonce podepsali i dvakrát za signatáře, kteří se zde vůbec nenacházeli. Společně s fotkami degenerátů Jana umístila fotografii petičního archu na sociální sítě, což ty kurvy z Paralelních listů nenechaly bez povšimnutí, a podali šťouravou otázku, zda si je Právnička roku 2019 vědoma toho, že publikací archu v zásadě ukazuje, jak by se rozhodně jakože nemělo pracovat s vašimi osobními údaji.

Kolik reálných makaků podle vás arch ve skutečnosti podepsalo, a proč si myslíte, že jich bylo jen asi deset?Kolik reálných makaků podle vás arch ve skutečnosti podepsalo, a proč si myslíte, že jich bylo jen asi deset?

Protože panuje důvodné obavy z toho, že Jana za sebou tyto kiksy zametá, a potom dělá, že se nic podobného nestalo, a obvinění jsou jen bohapustá lež, je celá situace zadokumentována, a to těsně předtím, než dostáváme na fanpage Zyrtec Lemplové ban pro nečestné, nefér a sprosté otázky, ovšem zcela v souladu s ochranou svobody slova. SPRÁVCE LUKÁŠ následně musí zasahovat znovu, když se jménem backup stránky ptáme, proč už není komentář naší hlavní stránky vidět, a proč se celkově stránka jeví jako nedostupná. SPRÁVCE LUKÁŠ odpovídá opět blokací. Naneštěstí si ani jeden z ochránců svobody slova neuvědomuje, že skutečným úspěchem infiltrace je mlčení a neprojevování se, a tak má stránka Paralelní listy i nadále neomezený přístup k moudrům, která Lemplová sype z rukávu. Jako reakce na agilní výklad svobody slova zároveň vzniká stránka Jana Zyrtec Lemplová mi dala ban, která záhy získá velkou popularitu zejména mezi osobami, které ban dostaly. Ke konci ledna 2023 čítá počet členů skupiny 4 100 osob, které jsou jednotlivě prověřeny.

Čistě z profesionálních důvodů je screen kňučení publikován včetně přiložené selfieČistě z profesionálních důvodů je screen kňučení publikován včetně přiložené selfie

Na samotný incident s publikací osobních údajů něčehojakoklientů na sociální sítě Zyrtec Lemplová reaguje slovy, že i ona má právo být omylná. Fotku prý údajně publikovala omylem, a pořídila si fotografii archu proto, že si takto fotí všechny listy petice. Zda mají i ostatní listy petice wannabe formu artu s oprýskaným lakem na nehtech ve stylu „podívejte se, kolik lidí chce levnější energie“, se nám už zjistit nepodařilo, neboť Jana přestala komunikovat a omezila se na štěkání na své fanpage, kde ji armáda opů ubezpečovala v její jedinečnosti a že jí mají rozhodně raději, než nějaké vykunděné Paralelní listy, které nikdy nic pro lidi neudělaly, nebo se o to alespoň nikdy nepokusily. A že asi nemají nic lepšího na práci, než hlídat Lemplovou, jestli neudělá nějakou chybu, kterou si navíc sama uvědomila a ihned opravila. Na ukňučenou stížnost tedy bylo odpovězeno následovně:

 1. Je mnohem zábavnější hlídat zmrdy, než hlídat čestné lidi.
 2. Máme jistotu, že kdykoliv stránku navštívíme, najdeme nějakou botu.
 3. Titul Právník roku 2019 by zřejmě neměl být úspěšně mentorován anonymní stránkou, ale co už. Třeba to někam taky dotáhnu.
 4. Ta krátká chvíle, během které jsi chybu opravila, byla delší, než 8 hodin. Ty screeny to jasně ukazují. Ale že jsi manipulativní prolhaná káča už přece víme.
 5. Snad nejsou všechny archy foceny tak „artově“, aby na nich byly vidět pahýly s odrostlým lakem na nehty. Dodnes jsem myslel, že podobné fotokopie se archivují tak, aby byl list vidět celý, nic ho nepřekrývalo, a nebylo tam nic, co tam jednoduše nemá být. Ale co já vím o právnické praxi. Jen jsem prostě názoru, že fotka vznikla přesně pro účel publikace na sociálních sítích. Je tam znát taková ta ledabylá levná krása, jako máš na ostatních fotkách.
 6. My to tu necháme, protože pak by samozřejmě neexistoval důkaz o tom, že neznáš zákon. Ostatně, komentáře jsou plné informací o tom, že proti cenzuře sice bojuješ, ale zároveň úspěšně blokuješ každého s jiným názorem. Tadá, tak ať se lidi vyjádří.
 7. Ostatně dávám screen a ne sdílení. Plno lidí totiž stránku už „nevidí“, tak ať si počtou, co jsi zase v rámci způsobené sebereflexe vymyslela.
 8. Ale že zákon o GDPR pokládáš, cituji za „PR…“, víme už pár let. Sama jsi to napsala. Takže si z toho naštěstí zase tak moc hlavu neděláš.
 9. Rozhodně nejsi dokonalá. Tím spíše po spolupráci s panem starostou, kterému jsi „pomáhala“. A ještě méně po makačím attentionwhorismu během COVIDu. A přišla Ukrajina a jedeš dále na nové vlně. Jsi Šmucler v sukni, a tyhle typy lidí máme jednoduše rádi. Částečně proto, že do snadných cílů se střílí tak nějak… lépe.
 10. Jani, fakt nemáš zač. Teprve se zahříváme. Ten Senát vyhraješ (a doufám v to). Zažijeme spolu ještě spousty zábavy!
 11. Bonus: Zyrtec se nám tu pochopitelně blemcá v komentářích a kňourá o tom, že chyba není. Takže jsem naprosto logicky chápal jako pozvánku, šoupnout ji pod její status link na tuto odpověď - a ejhle. Ban za svobodu slova. Ve své škodolibosti a pasivní agresivitě mám prst na banu Lemplové, ale protože vím, že přes to všechno jsem morálně mnohem lepší člověk než ona, neudělám to.

Mohlo by se zdát, že podle tvrzení Zyrtec Lemplové se jednalo pouze o ojedinělý prohřešek, ovšem v následujících dvou týdnech se podařilo mentorovat s podobnou úspěšností Právničku roku 2019 ještě čtyřikrát, což je na právního laika poměrně úspěch. Mimo jiné po tom, co se rozplývala nad psaním hromadné žaloby proti zaprodanému Rakušanovi, a to i přesto, že český právní systém nic jako hromadná žaloba nezná, nebo respektive alespoň návrh na změnu zákona doposud nebyl přijat.

Dalším přinejmenším spekulativním výkladem pak bylo právo volit do zastupitelstva, pokud nejste občany České republiky. Zde makakové projevily obavy, že by se migrující Ukrajinci mohli dopustit sabotáže, a zvolit ve volbách někoho, koho by tam nejraději viděl Žorž Söröš. Jana zákon zcela pochopitelně vyložila úplně blbě, ale český právní systém, který dělal někdo kompetentnější než Zyrtec Lemplová na toto pamatuje, a tak do volební místnosti skutečně nemůže přijít jen tak někdo, aby to tam Sörösovi šoupnul.

Ve službách Ruska

Na začátek této části se sluší říci, že Jana opakovaně odmítá jakoukoliv náklonnost k Rusku. Při její argumentaci však bohužel vždy Rusko vyjde jako strana, ke které se přiklání, a které nabízí jako řešení.

Knihtisk byl vynalezen kolem roku 1440. Demonstrace před rokem 1440 vypadaly asi taktoKnihtisk byl vynalezen kolem roku 1440. Demonstrace před rokem 1440 vypadaly asi takto

S blížícími podzimními volbami rostla i zoufalost po potřebných preferencích, a tak došlo k naprosto ojedinělé situaci, kdy se semkla extrémní levice a extrémní pravice, aby se obě skupiny sešly na Václaváku v rámci demonstrace za levné energie a republiku na první místě. 3. září 2022 se tak na pražském náměstí udála demonstrace, která se zapsala do učebnic jako největší setkání Dunnin-Kruger efektu v České republice, kdy si na 70 000 lidí přišlo poslechnout, že jediný směr k prosperitě České republiky a levnějším plynem, je obětovat Ukrajinu Rusku a škemrat u Putina, aby otevřel kohoutky.

Oficiální plakát demonstrace ČR na prvním místěOficiální plakát demonstrace ČR na prvním místě

Na tribuně pak vystoupily entity jako stalinista Skála, Sturmführer Rajchl, Láďa Vrabel, nebo právě Jana Zyrtec Lemplová. Šéfka Trikolory Zuzana ‘rezavá střecha‘ Majerová během svého projevu prohlásila, že demonstrace rozhodně není proruská, což se setkalo s bouřlivým potleskem vlajkonošů s komunistickými vlajkami zhruba v polovině náměstí. Sturmführer Rajchl pak překroutil informaci o tom, že premiér Fiala pokládá organizátory demonstrace za proruské na návštěvníky demonstrace jsou proruští, což se setkalo naopak s nesouhlasným bučením. Opět především z řad komunistických vlajkonošů.

Ačkoliv se účastníci demonstrace dozvěděli již asi po deseti minutách, že jediná cesta k blahobytu, je přidání se k novému Sovětskému svazu, ze 70 000 davu prakticky nikdo neodešel, a to i po tom, co jim byla informace opakovaně předána i s tím, že bezpodmínečně nutné okamžité opustit NATO.

ČR v Rusku na prvním místěČR v Rusku na prvním místě

Výtěžek z akce v řádech stovek tisíců korun byl následně použit na částečné umoření dluhu organizátora akce Ládi Vrabela, který se pokládá víc na prvním místě, než republika na prvním místě. Sám Vrabel následně posílá do Ruska Putinovi dopis, kde se svých vlastních slov omlouvá za české politiky a žádá o pomoc, čímž obsahově splnil termín zvacího dopisu. Pro všechny pořadatele a vystupující na tribuně je však demonstrace i nadále jako vlastenecká, nikoliv proruská.

Napsal snad příběh sám život, nebo si s vámi scénáristé i tentokrát pohráli? Dozvíte se podle toho, jestli Jana post smaže.Napsal snad příběh sám život, nebo si s vámi scénáristé i tentokrát pohráli? Dozvíte se podle toho, jestli Jana post smaže.

Jana ovšem podobné myšlenkové akrobacie provozuje poměrně dlouho. Nejznámější je její postoj k tomu, jak údajně česká vláda nadržuje ukrajinským uprchlíkům zatímco čeští občané nedostávají nic, což se pokusila formulovat imaginární pohádkou o tom, jak tiché české maminky samoživitelky s prázdnými košíky pozorují v obchodech hlučné Ukrajince s plnými košíky. Po vlně komentářů, které SPRÁVCE LUKÁŠ nestíhal blokovat, nakonec došlo ke smazání celého postu.

Podobné smyšlenky nicméně Jana šíří naprosto bez sebereflexe i nadále. Například smyšleným rozhovorem s imaginárním desolátem o tom, že za Českou se demonstruje v sobotu, zatímco na Ukrajinu se demonstrovalo včera. I tento post pod tíhou argumentů smazala.

A v neposlední řadě zmiňme opět imaginární příběh dvorního patolízala Jany Zyrtec Lemplové Daniela Sterzika, který si na sociálních sítích říká Vidlák. V prosinci roku 2022 sdílel tento podřadný publikovatel pseudovlasteneckých píčovin článek o psychických problémech technického zaměstnance ČEZu, který posledních několik týdnů tráví pracovní čas tím, že jezdí po jižní Moravě a odmontovává lidem plynoměry, protože nemají na zaplacení záloh. Jeho duševní strasti pramení v tom, že maminky samoživitelky s pláčem prosí, ať je alespoň nechá dovařit poslední teplý oběd. Problém je v tom, že na jižní Moravě ČEZ vůbec nepůsobí, protože území má pod palcem EON, a i kdyby tu ČEZ byl, demontáže neprovádí poskytovatel energií, ale společnost EGD.

ČEZ z nějakého důvodu vyhodnotil článek jako lživý, a požaduje tímto dopisem po autorovi omluvu. Marně.ČEZ z nějakého důvodu vyhodnotil článek jako lživý, a požaduje tímto dopisem po autorovi omluvu. Marně.

Vidlák zcela pochopitelně po enormním sdílení skrze kretény dostal od ČEZu dopis s žádostí o smazání lživého článku a publikací omluvy, ke které nedošlo. Vzhledem k tomu, že se u Jany vyvinul kopírovací reflex dvojhmatem CTRL+C dříve, než schopnost klikat na tlačítko sdílet, stal se obsahově stejný článek prostřednictvím fanpage Jany Zyrtec Lemplové mnohem více distribuovaný, než skrze profil samotného Vidláka. Existuje tedy pravděpodobnost, že dopis s podobným obsahem obdržela i Lemplová, která evidentně není schopna rozeznat v rámci právnické a senátorské praxe publikaci pravdy od domněnek nebo rovnou účelové lži.

Senátorské úspěchy

Protože kroměřížští občané volili především srdíčkem a prdelí než hlavou, byla na podzim roku 2022 Jana Zyrtec Lemplové zvolena zcela pochopitelně jako senátorka, čímž si opět zabezpečila teplé místo u korýtka. Následoval maraton rozhovorů, přičemž obsahově a tématicky se vyznačovaly zejména tím, že u proruských jí byly pokládány komfortní otázky, na které měla obvykle odpověď, zatímco mainstreamová média pokládala otázky, na které nemůže získat potřebné informace k tomu, aby si udělala názor. Zpravidla tedy má názor na to, že Ukrajinci by před ruskými vojsky utíkat neměli, a už vůbec by neměli pobírat peníze na to, aby přežili. Nemá ale na stránku druhou názor na to, jestli Rusko na území Ukrajiny vede nějakou válku, nebo dokonce zabíjí civilisty. Podobné dotazy jsou prosím neslýchané, neboť k nim nemá dostatek informací.

Skákání před překážky, které se vyznačují tím, že Jana vybrala každý jeden klacek ve formě běžného dotazu, a neváhala ze sebe udělat nekompetentní krávu, vyvrcholil počátkem prosince 2022. Nejdříve si ji vzal na paškál 1. prosince senátor Láska, který ji před ostatními senátory označil za hlásnou troubu ruské propagandy. Následně dostala přes pysky ještě od ministryně Černochové po tom, co Jana projevila myšlenku, že v České republice by se žádní Ukrajinci vojensky cvičit neměli, a výcvik by měl probíhat přímo na území Ukrajiny. Apelovala přitom na to, že Česká republika nesmí být zavlečena do války. Černochová Lemplovou proškolila v mezinárodní politice a vysvětlila, že přesně toto je způsob, jak by Česká republika do války zatažena byla.

Jak by řekl náš kamarád Vráťa Mynář, jednoduše měla hlad.Jak by řekl náš kamarád Vráťa Mynář, jednoduše měla hlad.

Toto je pochopitelně něco, co křehká duše jako Zyrtec Lemplová rozdýchat bez sprostých slov nemůže, a tak s sebou v Senátu švihla, což si vyžádalo lékařské ošetření. Ze strany senátorky se přitom hovoří o ztrátě vědomí z důvodu vyčerpání, což se však z žádného jiného zdroje nepodařilo ověřit. Janě následně lékaři údajně nařídili dlouhou rekonvalescenci, která byla konečně dovršena 23.01.2023, kdy se téměř po dvou měsících znovu vrátila do Senátu, aby mohla šířit lásku a úsměvy.

Během své nepřítomnosti pochopitelně nelenila, a jak je její dobrým zvykem, rozesílala na své senátorské kolegy maily s doporučením, jak by v jaké situaci měli volit, protože ona bohužel nemůže. To se opět setkalo s rýpavými komentáři senátora Lásky, což si Jana mylně vyložila jako dvoření. Jiných úspěchů zatím Jana Zyrtec Lemplová na pozici senátorky nedosáhla, ale my všichni tak nějak víme, že Jana je dostatečně neschopná k tomu, aby se tato část textu mohla rozrůst o samostatnou novelu.

Jana a umění

Rodačka z Mohelnice je náruživá tvořilka. S oblibou matlá barvy na papír a nazývá to pak moderním uměním, protože moderní umění je podle Jany něco, co nejde popsat slovy, ale je to tak hnusné, až je to hezké. Se stejným zápalem skládá i básně, které jsou specifické v tom, že se o básně vůbec nejedná. Při dobré vůli by to mohly být haiku, ovšem za předpokladu, že by autor těsně po dopsání spáchal seppuku, aby se podobného zvěrstva vůči kultuře už nikdy nedopustil. Jana v rámci psaní těchto pseudobásní s oblibou využívá závorky, kam vkládá sousloví vyjadřující obsah, který se ji nepodařilo vtěsnat do básně především proto, že jsou tak špatné. Přesto při pokusu o recitaci tohoto moderního díla nutně dostáváte pocit, jako by vám za krkem dychtivě dýchala soudružka Pelikánová s Řádem práce.

Autentická nebáseň z pera Jany Zyrtec LemplovéAutentická nebáseň z pera Jany Zyrtec Lemplové

Jana pod svým jménem vydala několik publikací obsahující sbírky jejich nebásní, které slouží v domácnostech především jako lapače prachu, či jako putovní dárek, kterého se každý rád zbaví tím, že knížku znovu zabalí a věnuje nejméně oblíbenému členovi vzdáleného příbuzenstva.

Takhle vypadám, když se v kostele modlím.Takhle vypadám, když se v kostele modlím.

S příchodem krize středního věku a rozmachem sociálních sítí a influencerství navíc Jana získala pocit, že každý může být modelka, když na to má postavu. Bohužel, i zde se ukázalo, že Jana nejenže postavu nemá, ale navíc má poměrně závažné problémy se sebereflexí. S oblibou střídá jeden ze svých čtyř splývavých pytlů, kterým důvěrně říká šaty, a dělá v nich k nejrůznějším příležitostem selfie. Legendární je například její fotografie „takhle vypadám, když se v kostele modlím se zavřenýma očima“. Jana později ze svého profilu fotografii smazala, protože si na ní připadala příliš sexy.

Jana v popkultuře

Lemplová nakonec protekla i do sféry popkultury, přičemž ze zatím nepochopitelného důvodu se nejedná pouze o ironický význam této informace. Nejí nejbližší nohsledi v čele se Strumführerem Rajchlem a patolízalem Tomášem Lukavcem ji například opakovaně označují za Amazonku, což se ji evidentně zalíbilo, neboť tak neváhá nazvat i sama sebe, pokud k tomu najde příležitost.

Jana už v rádiu nějaký ten pátek neslintalaJana už v rádiu nějaký ten pátek neslintala

Její fanpage stránku, kterou spravuje SPRÁVCE LUKÁŠ k lednu 2023 odebírá 74 000 uživatelů, především z řádu makakovitých. Meziroční nárůst slíditelů je téměř 40 000 členů. Do konce října 2022 Hamplová v měsíční periodice vystupuje ve večerním vysílání rádia Frekvence1 jako tetička Sally v otázkách poradenství, při kterých slintá svůj názor mimo jiného na očkování. Po vlně protestů se Hamplová na stanici již neobjevila.

Jana byla v lednu 2023 vyznamenána za svoji celoroční práci na desinfoscéně cenou Makak roku, která odměňuje nejvýraznější osobnosti, které bojují proti demokracii a štěpí společnost.

Jana a boj s dezinformacemi

Informace o zlém ČEZu, který odmontovává na Moravě chudým maminkám plynoměry, pochopitelně nebyla jediná zpráva ze škatule „jedna paní povídala“. Prakticky na denním pořádku jsou senátorské jedové sliny útočící na kohokoliv s IQ vyšším, než má automatická pračka v režimu ždímání. Čert vem, že obvykle útočí za pomoci lživých či cinknutých informací. Jednou takovou informací určenou debilům bez schopnosti samostatného dýchání, byla 14. února zaručená zpráva, že v ČR je zvýšená spotřeba antibiotik, přestože je národ proočkován proti COVIDu.

Zyrtec Lemplová tak nepřímo poslala světu message, že ačkoliv roky bojovala proti povinnému očkování, a má podle svých slov nastudovány stohy studií, nic jí to nebrání v tom, aby si pletla chřipku s COVIDem a nechápala, proč na virus nezabírají antibiotika.

To si z nějakého důvodu aktuální ministr zdravotnictví nenechal líbit, a namísto prostředního jména Zyrtec označil naši důvěrně známou kvíču za „Dezinfo“, čímž ovšem spustil ze strany probuzených v čele se senátorskou Amazonkou shitstorm, protože do politiky přece patří slušnost, a nazývat věci pravými jmény, tím spíše, pokud jde o křehkou ženu, by se jakože rozhodně nemělo.

Ostatně Zyrtec Lemplová podobné jednání přirovnala ke čtvrté cenové skupina, a tvářila se býti nanejvýše uraženou a poškozenou, a to i přesto, že těsně po zvolení do křesla senátorky osobně vypisovala na sociální sítě, že je pro ni čest, když ji média nazývají dezinformátorkou, protože pravda nakonec vyjde napovrch. A taky je někde uprostřed. A kdo ji hledá, ten ji najde. Každopádně ublížení na cti nakonec afektovanou kvíču vedlo k potřebě ukrást ze senátoské tiskárny 2 A4 archy, a v dopisu Válkovi škemrat o oficiální omluvu.

Z nepochopitelného důvodu se Válek Lemplové vysmál, což na sítích komentovala ublíženými statusy o tom, že se z politiky vytratila slušnost, a že nikdy by do úst nevložila takováto ošklivá slovíčka jen proto, aby někoho urazila a onálepkovala.

Ani ne týden na to usoudila Lemplová, že pevně stojí ve svých gumácích a pokusila se zaútočit na mizerné vedení Ministerstva zdravotnictví znovu. Dostala se k ní totiž zaručená informace o tom, že hygicena plánuje na Olomoucku, kde byli cvičeni ukrajinští vojáci spustit celoplošné testování na tuberkulózu, která je v ČR opět na vzestupu, ačkoliv již přece byla vymýcena. Rozhodně v žádném případě za vzestup tuberkulózy nemůžou snažilky na mateřské, ale rozhodně ne dovolené, kterým do hlavy už dva roky leje, že vakcíny jsou zlo, protože je tu něco jako přirozená imunita. Správně. Přirozenou imunitu porazili právě cizáčtí cizáci! A hygiena s tím nejenže nic nedělá, ale dokonce chce nelegálně testovat české občany? Tak to teda prrrr!

Kompletní screen rozsáhlého slintu ZDE: tubera_fulltext.jpg

Ani tentokrát si šíření alternativní pravdy nenechal ministr Válek líbit, a spustil protiofenzivu. Zároveň byla tato pravda vyvrácena nejen webem demagog.cz, ale i samotnou hygienou. Jako zdroj šíření poplašné zprávy byl označen řetězový mail, který senátorka (opět) bezmyšlenkovitě sdílela na sociálních sítích jako opravdickou pravdu bez toho, aby si informace ověřila. V „omluvě“ přitom stálo, že se za vzniklou situaci necítí být zodpovědná, protože ji dostala přece ze zdroje, kterému věří. Ale že do budoucna si bude muset podobné zprávy ověřovat. Ano. Vy, co jste si opravdu přečetli celý text víte, že tímto se Zyrtec Lemplová dušovala už v případě ČEZu, a je proto možné předpokládat, že se na slib i tentokrát vysere, protože opice ji v komentářích zobou její lži i nadále, a plácají po masitých zádech senátorku, že je to přece v pohodě, a každý má právo na to se mýlit… pokud to tedy není nějaký politik, kterého jsem nevolil, protože v tom případě by na něj měla Lemplová podat okamžitě trestní oznámení.

Ostatně Zyrtec Lemplová je známá tím, že rozdává na potkání více trestních oznámení než Helena Vondráčková. Bylo tedy spíše otázkou času, než si z jejího konání i její odpůrci vezmou příklad, a začnou ji tahat za její lži a poplašné zprávy po soudech.

Jedním z takto uvědomělých je například i Jiří Kožený, který je názoru, že právní systém by měl fungovat pro všechny stejně

Výsledným efektem ovšem je, že přestože má Zyrtec Lemplová právo se mýlit, protože je jenom člověk, rozhodně není Dezinfo Hamplová.

Zajímavosti Jako Jana Zyrtec Lemplová vypadá každá druhá kaňka v Rorschachově testu

jana_zyrtec_lepmlova.txt · Poslední úprava: 2023/02/22 08:48 autor: paralelni

Nástroje pro stránku