WikiPLedie

Je to na internetu, tak je to pravda!

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


amazonka

Amazonka [Am-az´o´nka]

Amazonka je obvykle žena, nebo alespoň entita, která ji svými rysy vzdáleně připomíná. Již před nějakou dobou rezignovala na lov samečků za účelem naplnění sexuálních tužeb, osobní hygienu a sebeúctu, a uzavřela smluvní partnerství s turborobertkem o výkonu a tvaru pneumatického kladiva napájeným přímo ze zásuvky, případně tyčovým mixérem. Společným rysem Amazonek, je shlukování se do tlup. Skupinky se pak potloukají na sociálních sítích, kde pořádají vlastenecké raidy v sekci komentářů znepřátelených kmenů sluníčkářů, sörösovců, demobloku a jiných uskupení proti selskému rozumu. Útok Amazonek se obvykle projevuje hromadným lajkováním komentáře samičky, která sama sebe postavila do pozice královny. Není ale ovšem výjimkou vidět podobné skupinky fyzické zoufalosti i v reálném životě. Obvyklý výskyt je možné očekávat v doslechu koncertů kapely Ortel, demonstrace Chcíplopsa, případně jiné společenské akce, které vyžadují inteligenční koeficient 88.

Amazonka ve svém přirozeném prostředíAmazonka ve svém přirozeném prostředí

Je zajímavé, že Amazonka je obvykle pouze část osobnosti samičky, a aby bylo možné její osobnost skutečně vystihnout, je třeba nějakého konkrétního přívlastku. V současné době se tak vyskytuje těchto několik sociálních kategorií. Je ale zároveň velmi pravděpodobné, že se podaří objevit další.

Do role Matrialchální Amazonky pasovala sama sebe například Jana Zyrtec Lemplová. Opakovaně. Ostentativně zdůrazňující, že se tak cítí, což zřejmě podtrhuje potřebu vyřvat světu, že je píča.Do role Matrialchální Amazonky pasovala sama sebe například Jana Zyrtec Lemplová. Opakovaně. Ostentativně zdůrazňující, že se tak cítí, což zřejmě podtrhuje potřebu vyřvat světu, že je píča.

Matrialchální Amazonka - Skutečná královna všech královen. Kdyby každá vedoucí samice tlupy dostala Prsten moci, matrialchální Amazonka by byla ta, co se jmenuje Sauron. Tato samička obvykle určuje aktuální trend na sociálních sítích a témata, která se budou hejtovat. Je zajímavé, že v rámci přirozeného výběru je matrialchální Amazonka záhy zastoupena novou ve chvíli, kdy původní padne v boji. Pozorovat jsme to mohli například během uvěznění Jany Peterkové v Bohnicích, kdy na trůn prakticky ihned usedla Jana Zyrtec Lemplová.

Královna Amazonka - Šéfuje obvykle skupince 5 - 20 valkýr, sběraček a donašeček. Má na starosti obvykle menší samostatné projekty, jako je například hejtění v komentářích mobilních operátorů, že Ukrajinci dostali volání na Ukrajinu zadarmo, a ony si za volání na Ukrajinu musí platit.

Amazonka valkýra - Hrdinná bojovnice, která za ryku královny Amazonek vyráží do boje, aby ji podpořila v sekci komentářů lajkem, případně supportím komentářem ve stylu „sama bych to nenapsala lépe, Máňo“. Tím ale jakákoliv invence končí. Valkýře je totiž zapovězeno mít vlastní myšlenky, a tak pouze papouškuje, chválí a lajkuje.

Amazonka sběračka & donašečka - Nejnižší část potravního řetězce novodobých Amazonek. Jedná se zpravidla o novicky nebo patolízalky, které mají potřebu zalíbit se, a ještě nebyly přizvány do užšího kruhu valkýr. Sběračka se obvykle potlouká po sociálních sítích do chvíle, kdy její bystré oko odhalí něco proti zdravému rozumu. Obvykle je to něco jako podpora vakcín, schvalování lockdownu, nebo nesouhlasení s invazí Ruska na Ukrajinu. V té chvíli sběračka morfuje na donašečku, a utíká do uzavřené skupiny Amazonek, aby se pochlubila svým úlovkem. Tato činnost má v zásadě dvě možná vyústění. Buďto královna Amazonek vyhodnotí nález jako kokotinu, nebo svolá valkýry k frontálnímu útoku na sekci komentářů, přičemž si zásluhy za nález přivlastní.

Amazonky valkýry během společného teambuildingu křepčící kapely Ortel stále doufají, že je nadržený Hnídek vytáhne na podium a spáchá na nich koitus.Amazonky valkýry během společného teambuildingu křepčící kapely Ortel stále doufají, že je nadržený Hnídek vytáhne na podium a spáchá na nich koitus.

Krom těchto základních kategorií samozřejmě nesmíme zapomenout na variace, kdy Amazonka klidě může být zároveň kdysident, dezolát, nebo makak.

Je zajímavé, že se všech sedmdesáti doposud objevených pohlaví, jsou Amazonky vždy pouze ženy. Mohou být sice lesby (a vlastně to není ani nijak raritní), ale doposud se ale nepodařilo ani v odlehlých koutech prasociálních sítí odhalit například nebinární Amazonku, nebo genderfluid Amazonku. Svůj podíl na tom má pravděpodobně úzké podvědomé napojení na Naštvané matky Evy Hrindové, jejíž učení hlásá, že cokoliv, co nemá píču nebo čuráka, je zvrhlost.

Použití: Ty vole. Teď jsem dal na zeď doplněnej životopis Peterkový. Připrav se na další nájezd Amazonek!


Tento článek je příliš stručný obsahuje méně informací, než průměrný vlastenecký makak potřebuje ke svému všeobecnému rozhledu, a je třeba jej doplnit.

amazonka.txt · Poslední úprava: 2023/03/29 12:52 autor: marme

Nástroje pro stránku