WikiPLedie

Je to na internetu, tak je to pravda!

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


makak

Makak [Mak-ak]

Zástupce tradičního uskupení, které se začalo formovat na území České republiky s příchodem Tomiova Úsvitu přímé demokracie. V zásadě se jedná o společenství polointeligentních lidoopů, kteří sice nejsou schopni samostatného uvažování a začlenění do společenského života. Jsou ale zároveň dostatečně inteligentní k tomu, aby uměli napodobovat, tzv. opičit se. Tomio Okamura jako první vypozorovat tento fenomén, který se zpravidla váže ke spoluobčanům, kteří slezli ze stromů nanejvýše před třemi generacemi, nemají už ale zároveň potřebu matlat hovna po zdech do tvaru brontosaurů.

Vzniká tak něco, čemu se ve volné přírodě říká tlupa. Existují důkazy o tom, že se tyto entity pokoušely pracovat dokonce s primitivními nástroji, později ovládli základní elektroniku a osvojili si zejména práci s motorovou pilou. Vzniká něco jako kastovní systém příznivců a přisluhovačů, který krále Tomia následuje do SPD po tom, co Úsvit volné demokracie vytuneloval. Slovo „demokracie“ v názvu zůstává i přesto, že je strana vedena poněkud autokratickým systémem.

Zlom přichází s koronavirem, kdy se Mgr. Lubomíru Volnému sice nedaří svrhnout opičího krále Tomia z trůnu, ale svým odchodem ze strany trhá významnou voličskou základnu na svoji stranu. Jedná se zejména o tu část, která se radikalizovala, a je schopna vidět spiknutí i za divně formovaným mrakem na nebi.

Zlatou éru zažívá dynastie makaků v době, kdy se Lubomíru Volnému tisícovkám lidí podaří nakecat, že žužláním lízátek bojují za demokracii, a že konzumace koňského odčervovadla dokáže zmírnit, nebo dokonce předejít nákaze koronaviru. Vše se nese v duchu argumentace, že ovce jsou ti, co se nechali naočkovat.

Členové sociální kategorie makaků mohou koexistovat i v dalších skupinách. Není výjimkou, kdy je makak zároveň dezolátem nebo kdysidentem.

Použití: Rači budu makak, neš se nechat jako ofce naočkovat 5G vysílači Bila Gáteze!


Tento článek je příliš stručný obsahuje méně informací, než průměrný vlastenecký makak potřebuje ke svému všeobecnému rozhledu, a je třeba jej doplnit.

makak.txt · Poslední úprava: 2022/06/13 18:01 autor: paralelni

Nástroje pro stránku