WikiPLedie

Je to na internetu, tak je to pravda!

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


bil_gatez

Bil Gátez

  • Narozen: 28. října 1955
  • Pohlaví: asi 3 cm
  • Místo narození: Seattle, Vašingtn
  • Životní funkce: Arcikokot

Bil Gátez je klasický případ, kdy můžeme v průběhu jeho života pozorovat přerod z filantropa na arcikokota. Bil začínal v garáži, kde žil v ideji, že svět by jednou díky technologiím mohl být mnohem menší. Koncem 70. let minulého století kupuje od místního výrobce počítačů za pakatel licenci operačního systému DOS, kterou obratem přeprodává společnosti IBM, už pod hlavičkou Microsoftu jako MS-DOS, což z něj učinilo klíčovou postavu na trhu se softwarem. Díky zisku, stále ještě s vidinou pomáhat lidem v jejich práci, koncem devadesátých let vydává vůbec první Microsoft Windows.

Bil Gates na konferenci Bildebergu v roce 2021 představuje recept na falešnou drškovou z kuřecích kůží, který ukradl pomocí nánobotů ve vakcině z hlavy Boženy Konopníkové z TetčicBil Gates na konferenci Bildebergu v roce 2021 představuje recept na falešnou drškovou z kuřecích kůží, který ukradl pomocí nánobotů ve vakcině z hlavy Boženy Konopníkové z Tetčic

Bohužel Bil Gátes tráví velkou část pracovního času s lidmi, což jej naučí lidi nesnášet. V průběhu působení ve společnosti Microsoft se postupně radikalizuje z filantropa na kokota s úmyslem lidstvu škodit, což se záhy projevuje vydáním operačního systému Windows Vista a o pár let později nástupcem Windows 8, který si vzal z Vist to nejhorší, a přetavil je ve skutečné uživatelské peklo na zemi. V tuto chvíli již Bil Gátez tuší, že nemá hranice uživatelského zoufalství v počítačích kam posunout, a tak ze společnosti Microsoft odchází, aby mohl škodit i v reálném životě.

Koncem roku 2019 společně se svým přítelem Žoržem Sörešem programuje v jazyku HTML první verzi viru COVID19, který má jako první na světě schopnost šířit se namísto elektronek mezi lidmi. Za vším se pochopitelně ukrývá honba za mamonem, což v 21. století znamená, že kdo má informace, má i dostatek peněz. První verze COVID19 se stává bestsellerem, a Bil Gátez se pouští do druhé poloviny svého ďábelského plánu, čímž je výroba vakcíny s nánoboty, kteří mají za úkol zvyšovat sílu 5G signálu, ovládat masy lidí podprogramem běžícím na Windows Server 2000 a v neposlední řadě těžení cenných informací a přenášení dat do centrálního disku OneDrive Bila Gáteze. Dodnes se nepodařilo jednoznačně vysvětlit, proč se Bil Gátez dělá s virem a vakcínou, do které přimíchává nánoboty, když je jednoduše mohl zamíchat například do vodovodního řádu, a nikdo by si ničeho nevšiml. Předpokládá se ale, že Bil Gátez si jednoduše rád háže sám klacky pod nohy, nebo je to jednoduše debil.

Početný zástup bezpečnostních expertů Vysoké školy života, katedra Na mateřské, ale rozhodně ne dovolené tento chabý pokus o zotročení lidstva prohlédnul, a po vzoru Volného paradoxu, kdy světové spiknutí vždy odhalí ten největší debil, začnou šířit po sociálních sítích alternativní pravdu, kterou nelze umlčet, protože „kdo ví, ten ví, a pravda jednou vyjde na povrch“.

Dozvídáme se tak, že NWO nenechává nic náhodě, a kdyby vám nálož nánobotů z vakcíny nestačila, nebo jste se snad dokonce pokusili se povinné vakcinaci vyhnout, Bil Gátez naprogramoval do respirátorů vlákna nánobotů, která se vám po vdechnutí zavrtají do mozku. Objevují se však i docela fundované apely na společnost, které na základě domácích studií varují společnost před užíváním vakcín. Bohužel jsem tyto nahrávky obvykle publikovány na sociálních sítích, jako je TikTok, Facebook nebo Youtube, které do jedné patří Židozednářům (A Markovi Cukrberkovi, kterého zatím na Zednáře nepovýšili, ale Žid je to od narození). Jediná síť, která NWO nepatří je VK, ale ta je každému hluboko u prdele, a nechodí na ni ani Mordořané. Varovná videa tak obvykle končí posměchem ze strany uživatelů, kteří se nechali v rámci očkování převibrovat na otroky společnosti.

Třeba tento buditel národa se stal terčem posměchu. Neoprávněně.Třeba tento buditel národa se stal terčem posměchu. Neoprávněně.

V průběhu roku 2021 začíná Bil Gátez sklízet první ovoce v podobě vytěžených informací. Do rukou se mu dostává například legendární recept na falešnou dršťkovou z kuřecích kůží, po které Bil Gátez už dlouho lačnil, a plánuje s ní vyhubit hladomor v Africe, který předtím sám vymyslel. Fotodokumentace z Bildebergu výše.

Bil Gátez měl naplánovanou pro Českou republiku očkovací kampaň s převlekem za Dominika Feriho, než se ukázalo, že Feri dokázal znásilnit národ i bez Gáteze.Bil Gátez měl naplánovanou pro Českou republiku očkovací kampaň s převlekem za Dominika Feriho, než se ukázalo, že Feri dokázal znásilnit národ i bez Gáteze.

Poločas rozpadu nánobota byl naplánovaný na rok, během kterého mělo dojít k vytěžení všech důležitých informací, než uživatel na následky očkování zemře. To se ale k nevoli odpůrců očkování (tzv. antivaxerů nestalo), a tam Bil Gátez začíná vydávat pro původní verzi COVID19 bezpečností záplaty, které si vyžadují tzv. „posilující dávku vakcíny“, která měla softwarovou chybu, kvůli které nebyl zahájen poločas rozpadu, odstranit. Bohužel ani posilující dávka odpočet nespustila, neboť průměrný člověk má tak zhuntované tělo, kdy se nánobot domnívá, že uživatel je již po smrti. Bil Gátez se chce zároveň vyhnout pokusu o oživování potenciálně mrtvých jen proto, aby jim mohl nánobot způsobit smrt, protože něco podobného má naplánováno až na rok 2030. Prozatím se tedy chybu pokouší odstranit produkováním mutací COVID19 a nutných posilujících dávek, které se zatím zastavily na číslovce 4.

Jen z České republiky dostal Bil Gátez od pseudovlastenců, makaků a kdysidentů údajně přes 50 žalob. Kupříkladu Jana Peterková s Patuikem Tušlem a Mgr. Lubomírem Volným psali i žalobu společnou. Na počítači s Microsoft Windows. V Microsoft Office. A odeslána přes Microsoft Outlook.


Tento článek je příliš stručný obsahuje méně informací, než průměrný vlastenecký makak potřebuje ke svému všeobecnému rozhledu, a je třeba jej doplnit.

bil_gatez.txt · Poslední úprava: 2022/08/18 13:37 autor: paralelni

Nástroje pro stránku