WikiPLedie

Je to na internetu, tak je to pravda!

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


jana_peterkova

Jana Peterková

  • Narozena: podléhá utajení
  • Pohlaví: Velké, chlupaté
  • Místo narození: podléhá utajení
  • Životní funkce: Furt žije

Ego Janičky by šlo totiž popsat jako pistácie, která si zůstala hovět na dně pytlíku úplně dole, a teď si na ni lámete zuby, abyste ji sežrali. Sůl se vám zařezává do krvavých prstů, a ona se mezi tím směje vašemu marnému úsilí, protože ví, že uvnitř je shnilá. Přesto (nebo možná právě proto) existuje v České republice několik desítek entit, kterým osobnost Jany Peterkové imponuje, a jsou ji ochotny zaslat měsíčně nemalý peníz jako podporu. Vedle tamtiamů, které Jana Peterková dostává od hasičů za to, že při výjezdu siréna nápadně připomíná hlas české desinfokrálovny, se tak jedná o významnou finanční pomoc pro její koníček, což je chlastání všeho, co teče. Titul Miss Promile letos Jana Peterková neobhájila jen proto, že ji v cílové rovince na poslední chvíli předjela Dáda Patrasová se svým uchlastaným motorem.

Odborníkům na reprodukci se nepodařilo spolehlivě zodpovědět, jak se Pitrovi na Peterkové podařilo provést koitus.Odborníkům na reprodukci se nepodařilo spolehlivě zodpovědět, jak se Pitrovi na Peterkové podařilo provést koitus.

Těžké začátky

Aktuálně je pokládána za nekorunovanou královnu české dezinformační scény, což je v řeči makaků, kdysidentů a dezolátů volně přeložitelné jako šiřitelka alternativní pravdy. Janu Peterkovou si můžete pamatovat z obrazovek televize Nova (2011), na kterou se zaťatou pěstí a pěnou u huby s úsměvem vzpomíná. Zářivá kariéra reportérky náhle pohasíná, když se během natáčení reportáže o miliardáři Pitrovi nechá naprcat miliardářem Pitrem. Janu nejdříve opouští přátelé a kolegové, následně pracovní smlouva, a nakonec i samotný Pitr, který vycítil, že s Janou není něco v pořádku. V té době však již nastupuje na sériovou výrobu rodičovské, ale rozhodně ne dovolené, která Janu během následující dekády přetvoří úspěšnou manažerku lidských zdrojů, náruživou degustátorku lihových nápojů v all inclusive nálevny „Vychlastej co můžeš a až to vybleješ, začni znovu“, sběratelku exekučních příkazů, leštičkou klik koženým jazykem, investigativní reportérkou, raušovou vílou a v neposlední řadě kandidátkou na českou prezidentku ve volbách (2023), přičemž správně argumentuje, že když se mohla prezidentkou stát ta Sorosovská coura Čaputová, proč by jako nemohla ona.

Vizuální podobnost se Zuzanou Čaputovou je na první pohled zřejmáVizuální podobnost se Zuzanou Čaputovou je na první pohled zřejmá

Sociální vliv

Poprvé o sobě Jana začíná dávat vědět s příchodem koronaviru, respektive první týden po celostátním lockdownu. Zatímco většina populace ještě tento nový tlak na psychiku zvládá, Jana Peterková zařazuje v hysterii dvojku, a natáčí svůj první videonázor, ve kterém označí COVID za výmysl, který má jen udržet děti doma, protože o děti a vzdělání jde nejvíce a nic to nemá společného s tím, že by si chtěla během dopoledne, kdy má parchanty ve škole uspořádat žehlení s otevřenou lahví červeného vína - bez žehličky a prádla, ale zato se třemi láhvemi.

Sama, zaskočena mediálním dosahem své myšlenky, o několik dní později dementuje své původní video, kdy se poprvé svěřuje s informací, že v žádném případě netvrdí, že žádný COVID neexistuje. Pouze citovala část ze své nové divadelní hry, kterou (chápeš, bráško) náhodou zrovna během koronáče píše, a je teda jakože založena na faktech, ale není pravdivá. Právě zde dochází k prvnímu štěpení příběhu, který se postupem času stává stále více nekoherentním. K uvedení divadelní hry nikdy nedojde. Nejprve byla hra škrtnuta a byla nazývána sci-fi románem, později se Jana na tuto myšlenku úplně vysrala, protože si Nový řád nepřeje, aby něco takového vydala, a to jako fakt jde o život, a Janu už tehdy špehovali agenti na každým kroku.

Toto lízání klik vyhodnotili fanoušci Jany Peterkové jako neuspokojivéToto lízání klik vyhodnotili fanoušci Jany Peterkové jako neuspokojivé

Jen o dva měsíce později zahajuje výzvu, kdy pokud se jí podaří nahmatat dostatečný počet sledujících na Facebooku, vydá se na Bulovku, kde oblíže kliku jen proto, aby dokázala, že žádný COVID není. Na její výzvu reaguje rekordní počet lidí, takže Jana se na Bulovku skutečně vydává. K nevoli sledujících však Jana z kapsy vytahuje kliku od svého bytu, kterou si před cestou do nemocnice odšroubovala, a začne oblizovat hliník, který si sama přinesla. Velká část nově získaných fanoušků se cítí podvedena a tuto hledačku pravdy opět opouští.

Investigativní reportérka po roce 2020

K naprostému zhroucení osobnosti dochází v době, kdy začíná šířit informaci o úmrtí důchodců v Měšicích, kteří byly naočkováni mikročipy Bila Gáteze (31.01.2021). Peterková zde zaujímá pozici „já zvoním, ty mluvíš“, kdy byla bývalá pečovatelka ústavu Václava Vondráčková dotlačena Janou Peterkovou k tomu, aby o celé situaci lhala. Dle rozhodnutí soudu musí Jana Peterková uhradit pokutu ve výši čtvrt milionu korun, což odpovídá asi 62 500 vratným láhvím od piva.

O samotné pokutě samozřejmě také nemůže být řeč, protože Janča nemá pokuty platit z čeho. Vlastně je aktuální rozsudek poměrně cenným budoucím exponátem v exekucích, které jsou na Janu vypsány, a z ekonomického hlediska Lízačka klik z Bulovky teprve zjišťuje, že nejde zaplatit exekuce exekucí, což je přímo v rozporu s matematikou druhého stupně, kde nás učili, že mínus a mínus je plus (zasranej Bil Gátez)! Česká paralelní loboscéna se nechala informovat u právníka vysoké školy života, a protože Máňa říkala, že to není směroplatný, plánuje se armáda makaků samozřejmě odvolat. Mezitím byla na Janu zahájena alespoň veřejná sbírka, která aktuálně čítá téměř dvacet víček od plastových lahví.

Jana mohla hrát hlavní postavu padoucha v hororu TO. Plány zhatil fakt, že Pennywise byl už obsazen.Jana mohla hrát hlavní postavu padoucha v hororu TO. Plány zhatil fakt, že Pennywise byl už obsazen.

Jana nicméně začíná cítit lehký odér ohně pod nohama, a proto mění strategii. Společně s Patuikem Tušlem zahajuje na území neplechu v podobě stalkování českých politiků a lékařů. Pokud cíl odmítá vylézt před barák, inscenuje tato dvojka šiřitelů pravdy představení v hraní na zvonkohru domovního zvonku. Odměnou od fanoušků má být peněžitý dat na účet ve v libovolné výši nad 100 korun, který by ji pomohl vydělat na neoprávněný soudní rozsudek. Ani to se nesetkává ze strany české policie s pochopením, a je zahájeno další popotahování po soudech.

Jana Peterkové od Hasičů pobírá autorské poplatky za skladbu HoříJana Peterkové od Hasičů pobírá autorské poplatky za skladbu Hoří

V březnu téhož roku (2021) umírá miliardář Kellner. Jana, coby investigativní reportérka, vycítí aktivitu Nového řádu, a rozhodne se na Aljašku vycestovat s týmem odborníků vysoké školy života sama, aby zde udělali vlastní expertízy a ukázali světu, kde je skutečná pravda. K expedici bohužel nedošlo, protože se NWO podařilo snažení Jany ututlat. Zlé jazyky tvrdí, že proto, aby mohla Jana vycestovat, potřebuje k tomu cestovní pas. Peněz se sice vybralo dost, ale ve večerce v ulici naprosto neplánovaně zlevnili investiční vodku, a to je jednoduše příležitost, kterou by bylo hřích ignorovat.

Během letních měsíců má Jana na řešení svých podnikatelských aktivit jen velmi málo času. V rámci souběhu na ni totiž dopadá stále více slyšení u soudu, které se ji daří stále méně efektivně ignorovat. Obvyklá výmluva na hospitalizaci, kdy už jako Janě jde fakt o život, tak přece nebude courat po soudech, funguje stále méně, a vše vyvrcholí ve chvíli, kdy ji policie navštíví v nemocnici. V tuto chvíli Jana chápe, že už ani být upoutaný na lůžko nezaručí beztrestnost, a je záhy vyléčena. Za posledního půlroku nemusela být například Jana ani jednou hospitalizována, ačkoliv už během roku 2021 aktivně hovořila o tom, že ji zbývá už jen několik týdnů života, a že jí mají fanoušci poslat love na účet.

Jana Peterková ve volbě na prezidenta spoléhá spíše na korespondenční hlasyJana Peterková ve volbě na prezidenta spoléhá spíše na korespondenční hlasy

Kandidatura na prezidentku

Zázračné vyléčení a neutuchající podpora makaků vede Janu Peterkovou k názoru, že je v České republice poměrně oblíbená, a má proto reálnou šanci stát se Českou prezidentkou. Sází přitom na nápadnou vizuální podobu se Zuzanou Čaputovou, ačkoliv tímto jakákoliv podobnost končí. O možnosti prezidentské kampaně hovoří Jana od počátku roku 2022, přesto však došlo pouze k několika předvolebním happeningům, kdy za pomoci tlampače Patuik Tušl naháněl kolemjdoucí k pultíku s petičním archem. Předpokládá se, že většinu hlasů tak Jana dostane korespondenčně.

Když se ukázalo, že Jana nemá mezi svými nohsledy dostatek patolízalů, kteří by ji byli ochotni podepsat 50 000x podpisový arch, přemorfovala do statusu odporu (zlé jazyky tvrdí, že na vině je hlavně to, že její fanoušci neumí počítat a podepsat se), kdy se nejdříve opřela do kolegy Pavla Lžítka, který ji jeho vlastní prezidentskou kampaní odčerpal příspěvky. Když Pavel nepřestal foukat provokativně fénem do křišťálové hladiny kohoutkové vody, rozhodla se Jana se svými nejbližšími přejít do mohutné ofenzivy s obléháním Prahy.

V den zahájení prezidentských voleb (13.01.2023) společně s právnickým esem Norbertem 'Klingonem' Naxerou svolala demonstraci před Úřad vlády, kde se pokusila s hordou demonstrantů čítající mezi 12-15 hlavami zastavit nezákonné volby podporované Žoržem Sörösem. Pokus o proniknutí do budovy okny v prvním patře ztroskotal na faktu, že si demonstranti pro obléhání přinesli provazové žebříky. Demonstrace byla i přes protesty spoludemonstrantů přerušena před jednou hodinou odpoledne, protože se Jana musela dostavit k soudu, kde si převzala rozsudek s pokutou čtvrt milionu za šíření poplašné zprávy v nouzovém stavu.

Válka na Ukrajině

Upadající zájem o COVID se začal s koncem pandemie počátkem roku 2022 projevovat propadem v příjmech. Naštěstí se Mordor rozhodl zachránit Dombas ze spárů zlé Ukrajiny, což umožnilo většině šiřitelům pravdy poměrně rychle transformovat ze znalců pandemie na politické komentátory, kdy se zcela pochopitelně postavili na stranu Ruska. Jana Peterková se pochopitelně ozvala s myšlenkou investigativní reportáže přímo z válečné linie, načež vyzvala fanoušky k zaslání finanční podpory. Vše ovšem nakonec opět zadrhlo na absenci cestovního pasu a výhodné koupě investičního špiritusu.

Zdraví

Počátkem srpna 2022 se Jana rozloučila s Facebookem tklivým komentářem, ve kterém se rozpovídala o tom, že všechno jednou přebolí. Údajně za její trudomyslnost mohl další rozpad vztahu. Jana prý očekávala, že když je to jubilejní padesátý, konečně by to mohlo vyjít, ale i tentokrát oběť prozřela dříve, než samečkovi stihla kudlanka ukousnout hlavu. Záhy na to nastupuje do 26. pavilonu lázní Bohnice na léčebnou kúru, kde se pokusila o sebevraždu otravou hliníkem během oblizování koule na polstrovaných dveřích. Primář ji totiž krom detoxu Antabusem naordinoval i sociální detox, se kterým úplně nepočítala, takže Janička zasílá zprávy jen přes holuby. Vrchní sestra ji ale za šušně nacvrnkané na zdi vždycky kárá.

Existují určité pochybnosti o skutečné akutnosti uskladnění Jany Peterkové do cvokhausu, které probíhalo prakticky simultálně se zatčením Patuika Tušla a jeho fusekle Tomáše Čermáka. Zlé jazyky dokonce tvrdí, že si s rozpadlým vztahem úplně hlavu nedělala, a uklidila se do Bohnic sama, aby se pokusila svoje aktivity uhrát na psychickou labilitu.

Existovaly obavy, že v případě, že bude Jana zvolena příští prezidentkou České republiky, bude se jednat o vůbec první českou hlavu státu, která za sídlo namísto LDN Lány zvolila psychiatrickou léčebnu Bohnice. Ty se nakonec nepotvrdily, protože se Illuminátům a Žorži Sörösovi podařilo podpisové archy nejen Jany Peterkové, ale i Pavla Lžítka zkompostovat, a nebylo tak možné doložit potřebný počet hlasů.

Oba výše zmínění aktéři to nicméně pochopili jako výzvu, a spojili své síly, neboť ze zaručených zdrojů lógru v hrnku Peterkové a proroctví kartářky Lidky zjistili, že nejen celé prezidentské volby, ale celá Česká republika je jen podvod.

Vzestup reformovaného Československa

Celá problematika druhého, takzvaně reformovaného Československa, je poněkud nepřehledná, a proto mu bude věnován samostatný článek. Ve spletitých ale přesvědčivých důkazech ovšem můžeme jasně číst indicie o tom, že Česká republika po rozpadu Československa byla privatizována Spojenými státy, čímž se stala společností s ručením omezeným. Pokud se mylně domníváte, že něco takového není možné, mýlíte se, a Jana Peterková je vám kdykoliv ochotna ve zkrácené zhruba hodinové přednášce vysvětlit, jaký jste kokot, a že se mýlíte. Bez nádechu.

Peterková se svým nejnovějším spiklencem Pavlem Lžítkem nově volají po návratu ke kořenům, což je v tomto případě Československo. Mělo by se tak stát pochopitelně na základě Ústavy, která byla reformována pro 21. století a počítá s tím, že do takzvané prozatimní vlády bez blíže neurčeného období fungování, bude dosazen Zítko nebo Peterková. Nepočítá se přitom s variantou, že by se vlády účastnili členové konkurenčních Československého multiversa, a to ani těch českých (Legitmní věřitelé České republiky), ani slovenských, se kterými se pro jistotu nepočítá vůbec.

Oběma vlastencům úspěšně stepuje za zády Norbert Klingon Naxera, který započal čistku ve vlastních řadách, a začal postupně eliminovat případné uchvatitele československého trůnu. Nejdříve Patuika Tušla, následně i Tomáše Čermáka. Oba se mu přitom podařilo zašít do kriminálu tím, že je před soudem obhajoval.

Z blíže neurčených důvodů však soud pokládal za fajn nápad nechat Čermáka pobíhat na svobodě další dva měsíce před nástupem k výkonu trestu, což Tomáš vyhodnotil jako fajn výzvu, a do vězení pro jistotu ani nenastoupil.

Ani Jana Peterková sama netuší, jestli si pro ni přijde dříve policie, Čermák nebo smrt. Kéž by se během COVIDu nenechala očipovat.Ani Jana Peterková sama netuší, jestli si pro ni přijde dříve policie, Čermák nebo smrt. Kéž by se během COVIDu nenechala očipovat.

Pro Janu Peterkovou se tak jedná hned o dvojí hrozbu. Jednak na ni stále útočí soudy a policie eseróčka České republiky, a navíc si není jistá ani pomstou Čermáka, který se ukrývá neznámo kde. Na přímou hrozbu a výzvu k předvolání a výslechu tedy reaguje jak nejlépe umí. Zašila se do špitálu, kde simuluje embolii plic.

Zajímavosti:

  • Jana Peterková je oportunistická mrcha, která udělá a spřáhne se s kýmkoliv, pokud z toho může kápnout vlastní prospěch. Mezi roky 2020 a 2022 se tak postupně pokoušela přisát například k Jirkovi Montenegro, Andreji Babišovi, nebo Danielu Landovi. Shodou okolností vždy všichni záhy přišli na to, že Jana Peterková je mentálně nevyrovnaná, a utekli.
  • Jana je mistryně útěků z vězení, do kterého se ani nedostala. Má na kontě tolik přestupků, že by se z toho daly natočit minimálně dvě série Kriminálky Párno. Přesto má stále v péči své tři děti.
  • Odmítačka očkování nalezla v koblize namísto marmelády vakcínu proti koronaviru
  • Anamnéza Jany Peterkové je tak bohatá, že by na ni při pohledu blednul závistí i světoznámý simulant Josef Alois Náhlovský
jana_peterkova.txt · Poslední úprava: 2023/10/03 10:32 autor: paralelni

Nástroje pro stránku