WikiPLedie

Je to na internetu, tak je to pravda!

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


dombas

Dombas [Dom-báz]

Také známý jako Dmbas. Bájná oblast, která by se měla rozléhat někde na ploše dnešního Donbasu. Podle mýtů zde byli po dlouhá léta vražděni ubozí Rusové zlotřilými fašisticko-nacistickými Ukrajinci. Bohužel, kde není tělo, není ani důkaz, ale každý správný kdysident ví, že co je na internetu, a o čem Rusko natočilo celovečerní film, musí být pravda.

Dombaský uprchlík utíká před ukrajinskou tyranií do Mordoru (oblast Mordoru je v mapách zanesena pod jménem Rusko). V pozadí tradiční hloubené zemljanky dombaské vesnice.Dombaský uprchlík utíká před ukrajinskou tyranií do Mordoru (oblast Mordoru je v mapách zanesena pod jménem Rusko). V pozadí tradiční hloubené zemljanky dombaské vesnice.

Dombas patří do stejné kartografické kategorie jako Atlantida, Mumuland, Balmánie a nepřiznané nemovitosti Andreje Babiše. Nejsou.

Použití: A to, že na Dombasu několik let Benderovci a Ukrofašisti vraždili Rusi ti jako nevadí co, ty západofašistické prase!


Tento článek je příliš stručný obsahuje méně informací, než průměrný vlastenecký makak potřebuje ke svému všeobecnému rozhledu, a je třeba jej doplnit.

dombas.txt · Poslední úprava: 2022/06/11 04:53 autor: paralelni

Nástroje pro stránku