WikiPLedie

Je to na internetu, tak je to pravda!

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


benderovci

Benderovci [be'dr-vci]

Zločinecká povstalecká armáda, která se nechala inspirovat Benderem Ohýbačem Rodriguezem. Pod záminkou vlastního kasina s blackjackem a kurvama tato armáda již od roku 1943 bojovala mimo jiného proti Sovětskému svazu.

Umělecké znázornéní vůdce Benderovců v bitvě o tunel pod KyjovemUmělecké znázornéní vůdce Benderovců v bitvě o tunel pod Kyjovem

Reformovaný Sovětský svaz (tzv. Rusko) se domnívá, že se tito ukrafašisti od druhé světové války ukrývají ve stovkách kilometrů dlouhých tunelech, které pod Ukrajinou nechal vyhloubit Žorž Söreš.

Antonio Benderas se připravuje na útok na ruskou dětskou nemocnici ukrytou ve fabrice na tankyAntonio Benderas se připravuje na útok na ruskou dětskou nemocnici ukrytou ve fabrice na tanky

Použití: To si na internetu přece může dohledat každý, že Američani v tajných tunelech nechyli vybudovat chemické laboratoře, ve kterých Benderovci těží z unesených ruských dětí Adrenochrom!


Tento článek je příliš stručný obsahuje méně informací, než průměrný vlastenecký makak potřebuje ke svému všeobecnému rozhledu, a je třeba jej doplnit.

benderovci.txt · Poslední úprava: 2022/06/11 04:53 autor: paralelni

Nástroje pro stránku