WikiPLedie

Je to na internetu, tak je to pravda!

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


adrenochrom

Adrenochrom [Anr´n-rom]

Také známý pod delším názvem jako „to svinstvo, co ukrafašisti těží z ukradených ruských dětí“. Jedná se o drogu, jež je získávána z hormonů produkovaných dětskými nadledvinkami během panických záchvatů. Drogu poprvé syntetizoval v roce 2001 americký vědec Mike Wazowski, který následně svoji práci zdokumentoval v autobiografickém snímku Příšerky s.r.o. S ohledem na extrémně vysokou cenu látky se zatím Adrenochrom nepodařilo získat nikomu jinému než zazobancům z Halyvoodoo.

Profesor Wazowski (vlevo) s asistentem (vpravo) během odběru AdrenochromuProfesor Wazowski (vlevo) s asistentem (vpravo) během odběru Adrenochromu

Do povědomí se sloučenina dostala kvůli tzv. Pizzagate, během které si Hillary Clingon v roce 2016 objednala ve Washingtonu na večeři pizzu. Kvůli dietě si však přála pouze dětskou porci, což bylo odposlechem mylně interpretováno jako žádost o rituální vraždu dítěte ustrašením k smrti. Následné šetření FBI pochopitelně ve sklepě pizzerie žádnou mučírnu nenašlo, a to hned ze dvou důvodů:

  • FBI je stejně jako CSI, KFC a NSA podplaceno hvězdami šoubyznysu
  • Dětský pokojíček i s postelí se nacházel v prvním patře budovy, což pochopitelně vyšetřovatele nenapadlo.

I přes tento přešlap nicméně brzy vyšlo najevo, že ve skutečnosti každá pizzerie v USA je jen zástěrkou pro manufakturu Adrenochromu. Pro vzkvétající byznys feťácké smetánky z Halyvoodoo bylo něco takového naprosto nepřípustné.

Pohled do zařízeného komplexu tunelů pod KyjovemPohled do zařízeného komplexu tunelů pod Kyjovem

Aby světové elity odvrátily pozornost od této nelegální drogy, byla celá výroba přestěhována na Ukrajinu. Z tajných odposlechů je zřejmé, že se nejdříve přemýšlelo o Bangladeži nebo Somálsku - jednoduše o zemi, kde když se ztratí deset nebo dvacet tisíc dětí, nikomu chybět nebudou. Na poslední chvíli se ale do situace vložil Žorž Söreš, který Spojeným státům nabídl dotaci, pokud bude výroba přesunuta do tunelů pod Kyjovem. Zlovolný miliardář chtěl totiž využít levné pracovní síly Benderovců, kteří se v tunelech ukrývají od konce druhé světové války. Přední čeští investigativní kdysidenti se ale nenechali obelhat a odhalili toto tajné spiknutí.

Použití: Tak to je snad jasný, že neexistujou žádný oficiální důkazy o Adrenochromu. Protože ti sráči z tajnejch služeb v tom jedou taky a Endželyna Džolyje je podplácí.

adrenochrom.txt · Poslední úprava: 2023/03/29 10:24 autor: marme

Nástroje pro stránku