WikiPLedie

Je to na internetu, tak je to pravda!

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


norbert_klingon_naxera

Norbert Klingon Naxera

  • Narozen: Hvězdné datum 47634.44
  • Pohlaví: Kloaka
  • Místo narození: Klingonská říše
  • Životní funkce: Larvární

Cesta na Zem

Norbert má v zásadě podobnou příběhovou linku jako Spock. Jen jeho matka nebyla z planety Země a neštrejchla si s Vulkáncem, ale ke koitu došlo mezi Klingonem a samičkou Mogwaie, ku příležitost mimořádně vydařeného vánočního večírku s otevřeným barem, krvavou arénou a šmajchlkabinetem bez světel. Po otci zdědil slovní zásobu, akcent, intelekt, smysl pro spravedlnost, po matce zase krásu, roztomiloučké a huňaťoučké tělo, které vyloženě vybízí k lechtání pěstí mezi žebry. Vzniklo tak něco, co je v informovaných kruzích označováno za Reptiliána. Aby nedošlo k další nechtěné mutaci na stegosaura, Norbert nežere po jedenácté hodině a nekoupe se pro jistotu vůbec. Narozdíl od běžných Pokemonů tak snad nikdy nedostáhne třetí úrovně biologického vývoje na Naxxragnaroka, protože do pokebalu se vešel naposledy na první úrovni.

Jeden z Norbertových billboardů u silniceJeden z Norbertových billboardů u silnice

Na planetě Zemi skončil v rámci výměnného programu, kdy jsme naopak my poslali Klingonům Michala Kolesu, který jim pomáhá s technologickou revolucí a teorií plavání. Faktem ovšem je, že Norbert zůstal na Zemi především kvůli tomu, že jeho lebeční výrůstky byly na Klingona příliš zženštilé, což je poněkud frustrující vzhledem k tomu, že samice Klingona je mají obvykle výraznější než samci. Ty Norbertovy připomínají spíše vrásky na ploše čela o velikosti, že by se na něj vešel rozšířený mayský kalendář. Vše je naštěstí nicméně skryto zrakům pozemšťanů nahoněným mastným převisem z podpaždí.

Fotografie Norbertových rodičůFotografie Norbertových rodičů

Vzdělání a práce

Po příchodu na Zem se Norbert nepřidává k Hvězdné federaci. Částečně proto, že mezihvězdné cestování objeveno ještě nebylo. I tak ale pokládá za životní poslání komunikovat s třetím druhem a po vystudování plzeňské vysoké školy života, obor „Jsem v právu, protože si to myslím“ se začal specializovat na předem prohrané případy a obhajobu makaků. Ve volném čase se v roce 2020 věnuje kandidátce do zastupitelstva za SPD, kam se jako kříženec Mogwaie a Klingona zapsal s programem na odstranění všech migrantů z České republiky. Stejně tak ale alarmuje obyvatelstvo proti 5G signálu a COVIDu, eugenice a čipováním obyvatelstva, protože to je přesně něco, co byste od emzáckých právníků očekávali.

Ve volbách Norbert z nepochopitelných důvodů neuspělVe volbách Norbert z nepochopitelných důvodů neuspěl

Bohužel, SPD ve volbách poněkud propadla, ačkoliv cinknuté předvolební výsledky připisovaly straně Tomia Okamury drtivé vítězství. Norbert se tak začíná naplno věnovat právnické činnosti, kterou zpravidla provozuje pro bono. Částečně proto, že se mu ještě žádný sport nepodařilo vyhrát.

Právnická branže

Mezi jeho nejznámější klienty patří Jana Peterková, která je v České republice známa především jako lowcost cosplay Zuzany Čaputové, a taky jako příští česká prezidentka a jestli ji nezvolí, tak je to jen důkaz, že se proti ní NWO, Žorž Söreš a Bil Gátez spikli. Janička konzumuje poměrně významnou část pracovního úsilí Norberta Naxery, především díky tomu, že každý živý stream na sociálních sítích generuje zhruba dvě nová trestní oznámení.

Norbert na snímku (vlevo) s budoucím odsouzeným Patuikem Tušlem (vpravo)Norbert na snímku (vlevo) s budoucím odsouzeným Patuikem Tušlem (vpravo)

Druhou polovinu volného času tráví Norbert nad případy Patuika Tušla, který se do podvědomí a análů českých sociálních sítí dostal především generováním sériových exekucí, a vůbec prvním případem v dějinách lidstva, kdy byla na exekuci vypsána exekuce. Patuik byl nedávno zatčen a tráví své dny živoření ve vazební věznici, což Norbertovi generuje poměrně velké veřejné povědomí o jeho práci, a očekává další zakázky na obhajobu makaků, kdysidentů, a dezolátů. Rád by se dle svých slov dostal alespoň na Paretovo pravidlo a 20 % všech případů by rád vyhrál ukousáním poroty, žalobce a soudce nudou, k čemuž už nyní využívá své klingonské nadání artikulace.

Ústní výklad klingonského práva

Logopedové se domnívají, že způsob vyjadřování Norberta Naxery souvisí s omezeným jazykovým kódem, který je okořeněn o hezitačními zvuky. To, co je schopný humanoid zaslechnout svým primitivním sluchem, je obvykle něco jako „Myslím…eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeh-ééééééé. Hm. Eeeeeeeeeeeeeeeeehm. Eeeeeeeeeeeeee. Hm,“ což je samo o sobě nic neříkající informace. Ve skutečnosti se však jednalo o podprahovou konvertovanou informaci, kdy bylo během jediné věty přeneseno 17 terabytů dat. Své nadání musí pochopitelně před okolním světem skrývat. Ostatně sami pozemšťané s nedokonalým sluchem jsou názoru, že si jen tak brblá pod vousy. Aby tomuto narativu pomohl v šíření, nechal si narůst v roce 2021 pedoknír, který slouží zároveň jako zachytávač drobků při konzumaci vlhké stravy.

Mezi legendární právnické výkony například patří živý přenos, během kterého se mu podařilo usvědčit vlastního klienta; záznam >>ZDE<<

Výhodou výkladu klingonského práva tedy je, že mu žalobce a vlastně ani soudce nerozumí. A vlastně všem přijde příliš hloupé a ukázali by na vlastní neznalost, kdyby se Norberta zeptali, jestli by mohl zopakovat to, co právě řekl. Tím by pochopitelně zesměšnili jen a jen sebe. Na stránku druhou je možné pokládat za nevýhodu, že Naxerovi nerozumí vůbec nikdo, a to včetně obžalovaných. Předpokládá se ale, že jakmile se lidský sluch vyvine na dostatečnou úroveň, bude za dva až tři tisíce let Norbert znovuobjeven jako génius prehistorické doby.

…tím větší je pád

Vaz Naxerovi dost možná zlomil tzv. birellový puč (odvozenina od známého pivního puče, jen partyfaktor účastníků dosahoval zhruba 0,1 promile), během kterého 30.05.2023 pokřikoval před soudní síní „HESDPO-HESDOPO“, což bylo následně znalci klingonského jazyka volně přeloženo jako „GESTAPO-GESTAPO“. Norbert takto reagovat v zájmu klientky Jany Peterkové, která si přišla pro rozsudek za šíření poplašné zprávy, a vzala s sebou asi tucet podobně smýšlejících dementů. Včetně Norberta.

Norbert se v davu pokusil splynou svojí nenapodobitelnou nenápadností, proto jsme jej pro jistotu označili kroužkemNorbert se v davu pokusil splynou svojí nenapodobitelnou nenápadností, proto jsme jej pro jistotu označili kroužkem

Zda bude licence Norbertovi odebrána a Klingoni nebudou mít co žrát, zatím nelze předpovídat. S rychlostí, jakou soudy a obecně Advokátní komora v České republice pracují, se však můžeme domnívat, že předběžné odhady budeme znát koncem roku 2026. Taktéž není známo, zda se coby právnické eso Norbert bude obhajovat sám, nebo má dostatek sebereflexe, aby si najal nějakého skutečného právníka. Zajímavé přitom je, že mu pravděpodobně v této šlamastyce nepomůže ani Jana Zyrtec Lemplová, ani Strumführer Rajchl, neboť oba jmenovaní sice taktéž patří k proruským kolaborantům, ale mají rádi vlastní korýtko. Bez Jany Peterkové, bez Pavla Lžítka, bez Nely 'požíračky tuňáků' Liskové, a především bez mimozemských zmrdů z Klingonského imperia.

Neslavně dopadl i soud s dalším klientem. Tomáš Čermák byl od počátku pokládán spíše za fusekli Patuika Tušla. Postupem času se ovšem po odsouzení Patuika vypracoval do první linie, a průběhu roku 2023 se stále častěji hlásil k denacifikaci České republiky. Vždy byl ovšem během Velkého covidového resetu pokládán za druhořadého dezoláta, který v případě odsouzení bude aspirovat maximálně na veřejně prospěšné práce. Naštěstí se i v tomto případě vložil do obhajoby Norbert, aby srovnal misky vah vesmíru.

Podle očitých svědků se Klingon již v neděli setkal se svojí komplickou Janou Peterkovou na koupališti Džbán, kde se v převlečení za plejtváka a mrože tajně domluvili na absenci Jany u středečního rozsudku Tomáše Čermáka. Naneštěstí je naše dobře informovaní agenti odhalili, a pořídili fotodokumentaci dokazující toto utajené setkání, což jen potvrzuje domněnku, že Klingon Naxera je ve skutečnosti dobře utajený dvojitý agent, který má podle všeho, podobně jako Mgr. Kotoulvzad, české dezinfoscéně škodit, a všelijak jí házet klacky pod nohy.

Cigárko za dobře odvedenou práciCigárko za dobře odvedenou práci

Soud s Tomášem 19.07.2023 probíhal zcela podle očekávání. Dav kriplů, kteří si nevšimli, že před 30 lety přestalo existovat Československo, se v čele se Zítkem dožadovali toho, aby soudce promlouval do megafonu. Nelíbilo se jim totiž, že v místnosti, poté, co si vydupali větší, není dostatečně dobrá akustika, a ze vzdálenosti jednoho sta metrů bohužel není možné ani odezírat, jaké lži se chystá soudce na Tomáše vytáhnout.

Po úvodní řeči se slova ujal Norbert. Slovo trvalo asi dvě minuty, přičemž nebylo úplně zřejmé, co chtěl Klingon soudci přesně sdělit, a co si představit pod výrazem „Ehmesoudemášermákenevinýehmeeetožekudbypotetickyehmhonoušcislechliaipovražditehmlitikyjetosebeobranaehmdopiče“. Soud na tato slova zareagoval tím, že Čermákovi s horní hranicí trestu dva roky napařil pět a půl let. Norbert vytušil, že zde jeho krytí mohlo selhat, a opice by jeho roli dvojitého agenta mohli prohlédnout, a tak opět vstoupil do role rozhořčeného dezoláta a začal na soudce pokřikovat nesrozumitelné fráze, které obsahovaly obraty jako „gestapofašistická svině“ nebo „poďmitoříehmdočítykundo“. Ačkoliv byl prvotní požár uhašen, zdá se, že zrnko nejistoty v řadách proruských lobotomů přesto přetrvává, a Norbert po soudním výkonu ztratil nejen část popularity, ale i důvěry. Situaci nepomáhá ani to, že většina makaků Norbertovi nerozumí, a využívá podle nich naschvál cizích termínů, aby se jim vysmál.

Zákaznické reference

Patruik Tušl: „Tyvole, úplně napíču… Jasnej puipad nadužouání ukuofašistům, a pan Naxeua to nedokázal obuátit na výhvu. To sem nežual. Uvčitě nedopoučuji.

  • 05.08.2022 - Den, kdy byl Patuik Tušl poslán do vazební věznice.

Pavel Lžítko: „Co tady do píči děláš? Proč tam nejsi s Janou?“

  • 30.06.2023 - Na dotaz, proč Norbert skanduje na chodbě „GESTAPO, GESTAPO“ namísto toho, aby byl s Janou Peterkovou v soudní síni.

Tomáš Čermák: „To je taková píča, tyvole…“

  • 19.07.2023 - Reakce na obhajobu, podle které není pokus o terorismus, pokud by hypoteticky fanoušci poslechli Tomáše a s vidlemi a loučemi se vydali vyvraždit politiky.
norbert_klingon_naxera.txt · Poslední úprava: 2023/07/20 08:45 autor: paralelni

Nástroje pro stránku