WikiPLedie

Je to na internetu, tak je to pravda!

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


patuik_tusl

Patuik Tušl

  • Narozen: Bohužel
  • Pohlaví: Strašnej čůrák
  • Místo narození: Praha
  • Životní funkce: Dejchá

Patuik je v zásadě hříčka přírody. Je to teprve druhá generace svého druhu, která slezla ze stromu a naučila se chodit po dvou, mluvit (ačkoliv s lehkými logopedickými problémy), a téměř používat příbor. Patuik Tušl si budoval svoji reputaci dlouho, ale definitivně je živoucím důkazem, že i když jste neschopný trotl, máte možnost stát se slavným trotlem.

Patuik dlouho přemýšlel, jak dát lidem najevo, že je skutečný vlastenec. Nakonec se svlékl do trenýrek a přikryl se vlajkou.Patuik dlouho přemýšlel, jak dát lidem najevo, že je skutečný vlastenec. Nakonec se svlékl do trenýrek a přikryl se vlajkou.

Těžké začátky

O dětství Patuika toho moc nevíme. Z výpovědi spolužáků máme doloženo, že Patuik býval často terčem šikany. Ani ne tak proto, že by šišlal, lezl do schodů po čtyřech, smrkal do trička a močil do rohu třídy, ale protože to byl kokot. Zdroj, který si nepřál být jmenován nám sdělil, že kdyby měl tušení, co z Patuika vyroste za dementa, mlátil by ho mnohem více. Studia Patuik završil v roce 1996, což si na facebookovém profilu označil jako významnou událost „Začal pracovat v novém zaměstnání u Úřad práce ČR“, čímž v zásadě byla definována jeho existence a důležitost na této planetě, jejíž jediným cílem je pálit kyslík k dýchání dalším živočichům.

Nic moc významnějšího se stejně nenašlo a tím druhým stupněm invalidity se nesmí moc ohánět, jinak by úřady zjistili, že vlastně invalidní neníNic moc významnějšího se stejně nenašlo a tím druhým stupněm invalidity se nesmí moc ohánět, jinak by úřady zjistili, že vlastně invalidní není

V průběhu několika dalších let se stává náruživým sběratelem exekučních příkazů, které obvykle přiživuje dalšími půjčkami z Providentu a prodejem rodinného stříbra. Patuik se tak dostává nejen do situace, kdy je jeho existence naprosto zbytečná, ale navíc dluží každému, na koho se podívá. Peníze vydělané z posledních dvou prodaných stříbrných vidliček investuje do matů v naivní vidině rychlého zisku. Veškeré love sice prohrává, ale získá závislost na výherních automatech, která zaujímá významné místo v životopisu, které Patuik neustále rozesílá na pozice generálních ředitelů.

Exekuční bingo, které Patuik vkládá k životopisu jako přílohuExekuční bingo, které Patuik vkládá k životopisu jako přílohu

Ostatně dopisy s poděkováním a odmítnutím na vedoucí pozice Patuik správně identifikuje jako zlomyslnost Žorže Söreše, a rýsují se mu tak první hmatatelné důkazy o tom, že svět ve skutečnosti řídí nadnárodní korporace, které nedopustí, aby se někam výše dostal obyčejnej slušnej člověk, kterým Patuik definitivně je. Alespoň teda ve své vlastní subjektivní škále slušnosti. Ale rozhodně jakože slušnější, než ty, kdokoliv jinej, kdo čte tenhle text, a tím spíše než ten debil, co napsal tenhle text.

Život Patuika je spíše šablonového rázu. Když zrovna nemá, co by cpal do matů, vydělává si jako prostitut vedle domu hrůzy, aby mohl co cpát do matů. Protože je Patuik mužem činu, pořizuje si ještě závislost na pervitinu a dceru. Pervitin se přitom stává jeho srdeční záležitostí, a konečně nachází životní náplň a smysl, proč žít.

Sociální vliv

Existenční trn z paty a takřka neomezený přísun love i přes exekuci na exekuce mu přináší COVID, kterou Patuik využil jako podnikatelskou příležitost, kdy chytil situaci za pačesy, a začal dojit podobně mentálně retardované jedince, které mu za jeho „boj za svobodu“ (což je v podstatě cokoliv od zastrašování až po matlání hoven po zdech) ochotně posílají drobné jako výraz podpory.

Patuik Tušl během Floydovského zakleknutíPatuik Tušl během Floydovského zakleknutí

Jedinou překážkou k maximálnímu bohatství se ukázala být Jana Peterková, která už týden po ohlášení prvního lockdownu ztratila hlavu a v rámci frenetického šílenství vyslepičila, že za celým spiknutím stojí NWO. Na tom by pochopitelně nebylo nic špatného, kdyby ale Jana svým teatrálním oblizováním klik a ukňučenými streamy nestrhávala veškerou pozornost na sebe. A protože běžný makak má jednu kapsu děravou a druhou vysypanou, vzniká zákulisní válka o příjem a přísun drobných, ze které se na jaře roku 2022 Jana Peterková sama vyšachuje kandidátkou na prezidentku. Když zjišťuje, že prezidentský plat nepokrývá spotřebu konzumovaného alkoholu, přestává náhle o prezidentské kampani mluvit, a omezuje i svoji politickou angažovanost. Zde je ovšem pravděpodobné, že Jana Peterková má jednoduše kaštany u prdele, protože po ni začíná jít policie. Ne ta tajná policie, která ji chtěla zlikvidovat stejně jako Kellnera během pandemie, ale ta skutečná policie, která vás postaví před soud, zabaví děcka a šoupne do děcáku, a tebe strčí do kriminálu, kde jsem flaška rumu sehnat fakt blbě, a to jako nechceš.

Čermák s Tušlem odhánějí tlampačem zájemce o podpisy do archu prezidentské kandidátky Jany PeterkovéČermák s Tušlem odhánějí tlampačem zájemce o podpisy do archu prezidentské kandidátky Jany Peterkové

Patuik naštěstí nemá pud sebezáchovy, a i přes rostoucí počet trestních stíhání publikuje další a další videa, která by mu měla generovat zisk. Něco je ovšem špatně.

Financování

Patuik sám sebe od začátku situuje do role nepohodlného vyvrhele bojujícího proti systému. Každá nová exekuce je pokládána za vyznamenání, každé nové trestní oznámení je jen důkaz toho, že jeho aktivita „někomu“ vadí, a každá konfrontace s policisty, kteří mu neopomenou připomenout, že je kokot, je jen chabým pokusem o zastavení nezastavitelné síly pravdy, kterou nejde umlčet.

Ostatně již během první vlny COVIDu získává titul obávaného pronásledovatele propagátorů očkování, které se snaží přesvědčit ke změně názoru svojí přítomností. Pronásledovaný objekt s abecedou před jménem a za jménem na ulici mu obvykle vysvětlí, že nestudoval deset vysokých škol a nevěnoval se svému oboru třicet let jen proto, aby mu bezďák z Úřadu práce vysvětloval, jak se virus šíří, a jak ne, a že vlastně žádný virus není, a ta vakcína je plná mikročipů. Patuik to vyhodnotí jako výzvu a po nocích hraje na domovní zvonky jako Duo Yamaha a domáhá se přátelského rozhovoru s kapitulací zdravotníka. Marně. Je to ale skvělý způsob, jak ostatním makakům dokázat, že bojuje proti systému, a že by za to měl být zaplacen. Problémem ovšem je, jak drobné dostat ze všech koutů republiky právě do rukou Patuika.

Mimo pronásledování a exekucí má Patuik na triku obvinění například z vyhrožováním fyzickým násilím a neplacením alimentůMimo pronásledování a exekucí má Patuik na triku obvinění například z vyhrožováním fyzickým násilím a neplacením alimentů

Za poměrně chytrý nápad pokládal Patuik zasílání financí na jeho bankovní konto. Až příliš pozdě si ale uvědomil, že všechny banky jsou v držení židozednářů v čele s Roklfelely a Žöržem Sörešem, a že se pochopitelně pokusí zakročit proti tomuto financování.

Vzácná skupinová fotka kriminálníků. Dna ze tří se již podařilo zašít.Vzácná skupinová fotka kriminálníků. Dna ze tří se již podařilo zašít.

Podle vlastních slov je záhy bez vysvětlení bankovní účet Patuikovi zrušen. Zakládá si nový v Reifce, ale i ten je bez udání důvodu ještě tentýž den zrušen. Nevalně dopadl i pokus založit bankovní účet na svoji dceru, která je nezletilá a nemá ji ani v péči. Ani v tomto případě nevyšla banka „správné věci“ kupředu, a hodila Patuikovi pod nohy další klacek nespravedlnosti.

Patuik ale není idiot, a protože ví, že banka nesmí rušit transparentní konta, nakvusal 22. únoua 2022 do FIO banky a nechal si tuanspauentní účet na jméno Patuik Tušl založit. Vyzrál nad systémem a z celé situace vylezl jako král… se nestalo.

Squín tuanspauentního účtu Patuika Tušla. Na spodní stuaně je možné vidět zlomyslnost FIO banky v podobě popuatku z úoku z puodleníSquín tuanspauentního účtu Patuika Tušla. Na spodní stuaně je možné vidět zlomyslnost FIO banky v podobě popuatku z úoku z puodlení

Židozednáři totiž využili poznámek pod čarou ve smlouvě o transparentním účtu umožňují platby ze zahraničí, které jsou pochopitelně zpoplatněny tarifem za příjem valut. Armáda sluníčkářů, proukrajinských buzerandů a bůhví jaké další pakáže vyslyšely výzvu zlopána Žorže Söreše, a začaly Patuikovi posílat dary po dolarech. Což by nebylo samozřejmě tak špatné, kdyby poplatek za zpracování nebyl 100 korun.

Oběť systému

Toto je okamžik, kdy se do situace vkládá Mgr. Lubomír Volný. Ani ne tak proto, že by chtěl Patuikovi pomoci, ale především proto, že jsou náhle ohroženy i jeho peníze na transparentním účtu, a z konta mu rychle začínají mizet vyškemrané stokoruny. Vydává se dokonce na policejní stanici, aby podal trestní oznámení na neznámého pachatele za to, že mu posílá peníze. Obdobný postup po poradě se svým makačím právníkem Norbertem Naxerou provádí i Patuik. Bohužel, NWO ovládá i úřady, na což naši drazí vlastenci zapomněli, a oba případy byly odloženy pro vysmání se debilům. Zhrzený Patuik se vydává alespoň na pobočku FIO, aby ztrátový tuanspauentní účet uzavřel. Arogantní debílek za přepážkou se mu ale vysmál, a umožnil mu účet zavřít až po tom, co bude vyrovnána záporná hodnota. Ta v té době činila zhruba dva tisíce korun. Dva tisíce, které Patuik nikdy v hotovosti neměl.

Příspěvky si nově začíná zasílat poštovními poukázkami. Bohužel zapomněl, že Česká pošta je také státní podnik, a není náhodou, že mu drtivá většina příspěvků ve schránce na obecním úřadě (kde má trvalý bydliště) nepřišla.

Patuikův osobní právník Norbert Naxera spoléhá na to, že když mu nebude obžaloba rozumět, nebude se ptát na nepříjemné dostazy. Bohužel mu většinou nerozumí ani Patuik.Patuikův osobní právník Norbert Naxera spoléhá na to, že když mu nebude obžaloba rozumět, nebude se ptát na nepříjemné dostazy. Bohužel mu většinou nerozumí ani Patuik.

Aby toho nebylo málo, skončila navíc epidemie COVIDu, a stalkování lékařů a kňučení při živém streamu na téma, že s rouškami se nedá dýchat, a že vakcína každého do pěti let zabije, netáhla pozornost, a bylo třeba najít téma jiné. Zhruba tehdy se setkává s Jirkou Černohorským. Alias Jirkou Nezdolným Černohorským, alias Jiří Montenegro. I on je náruživým sběratelem exekučních příkazů. Jiří je vyučeným tesařem, a jak se u manuálních řemesel říká, jsou v dnešní době jedinou jistotou a zlatým dnem. Jirka odešel pracovat do Prahy jako taxikář a ubytoval se na Městském úřadě, což jen značí, že i jako manuální pracovník stál za hovno, a má tak s Patuikem mnoho společného. Mimo jiného averzi na NWO, která stojí za všemi jejich problémy. Jirka Černohorský je už ale několik let zapáleným kremlobotem a během streamů v xenofabii dokáže velmi zaníceně hájit ruské zájmy. Částečně proto, že mu Rusko pomáhá splácet exekuce. Podobnou vidinu peněz za trochu divadla vycítil i Patuik Tušl, a přes noc se stává specialistou na mezinárodní právo a znalcem ukrajinsko-ruské problematiky, které mají jediného jmenovatele: Ukrajina je zlo.

 Tušl s Čermákem během prvního streamu přímo z krimináluTušl s Čermákem během prvního streamu přímo z kriminálu

3.8.2022 je Patuik Tušl i se svojí fuseklí Tomášem Čermákem zatčeni za šíření nenávisti a podněcování k násilí. Po dlouhých měsících, kdy Patuik Tušl vyčítal vládě, že se věnuje více Ukrajincům, než českým občanům, se stát konečně začal zajímat i o Patuika Tušla, který nyní snad bude moci konečně pustit z hlavy problematiku drahých energií a přežití ze dne na den.

26.10.2022, tedy téměř tři měsíce po tom, co byl rozesmátý Patuik Tušl spolešně s Čermákem zadrženi policií, stanuli oba před soudem. Patuika zastupoval neochvějný 'Matlock' Naxera, který pro Patuika namísto podmínky dokázal vybojovat trest v horní hranici, a tak si Patuik odnesl vyznamenání za svoji pravdu v rozsahu dvaceti měsíců nepodmíněně. U Čermáka soud shledal jako polehčující okolnost fakt, že je to kokot, a ve vazební věznici se začal znovu pomočovat (čemuž se mu podařilo zbavit teprve v průběhu puberty), a jako mentálně retardovaný má sklony k teatrálnosti a snahou zavděčit se zmrdům, jako je Patuik Tušl. Patuik tak bude Tomášovi dělat mámu jen do dubna 2023, pak si bude muset najít penetrátora jiného, což podle všeho nebude problém, protože si na něj brousí zuby polovina kriminálu.

Patuik Tušl a Tomáš Čermák byli před soud předvedeni tak, jak je zašili. Zároveň se prokázalo, že jim z jejich tisíců nohsledů nebyl schopen žádný poslat balíček s buchtou a pilníkem, nebo alespoň žiletkou, se kterou by spáchali nežití a ulevili tak společnosti.Patuik Tušl a Tomáš Čermák byli před soud předvedeni tak, jak je zašili. Zároveň se prokázalo, že jim z jejich tisíců nohsledů nebyl schopen žádný poslat balíček s buchtou a pilníkem, nebo alespoň žiletkou, se kterou by spáchali nežití a ulevili tak společnosti.

Z vězení se podařilo propašovat Patuikův motákZ vězení se podařilo propašovat Patuikův moták

V rámci tradičního pseudovlasteneckého kanibalismu se za poslední měsíce objevili alespoň zcela transparentní sbírky na neprávem vězněného Patuika Tušla, za kterými stála především Jana Peterková, která podzimní sezónu roku 2022 střídavě tráví naložená v lihu a na seancích ve vypolstrované cele v Bohnicích. Pokud se náhodou dostane na svobodu a k internetu, zpravidla vyhlašuje spontánní sbírku, jejíž cílem je vyplatit mučedníky z vězení, a nakoupit si co možná největší množství co nejlevnějšího chlastu, který ji drží při životě.

Není to však jediná pseudovlastenecká aktivita, která se na podporu Patuika Tušla objevila. Oblíbené jsou například i demonstrace před vazební věznicí, které jsou pořádány jejich skalními fanoušky. Kupříkladu na počátku října takto demonstrovala před věznicí skupina čítající jednu osobu, která držela transparent na podporu Patuika a na kárce za sebou táhla reprák přehrávající ruskou Internacionálu. Z nějakého důvodu se tyto masivní protesty nesetkaly s pochopením, a naši disidenti propuštěni nebyli.

6. listopadu 2022 je adresovaný moták psaný Patuikem Tušlem, který se podařilo propašovat z věznice. Patuik se zde vyjadřuje ke sbírkám údajné hladovky, které jsou pořádány Janou Peterkovou, ale nezapomíná zde poděkovat ani Norbertu 'Klingonovi' Naxerovi, který odvedl přesně takovou práci, jako se od něj očekávalo.

Počátkem prosince se Patuik dostavuje k soudu znovu. Tentokrát kvůli obvinění za výhrůžky v podobě rozšlapávání hlav nepohodlným policistům a slídilům. Hrozí mu za to další tři roky. K soudu se opět dostavil neoholený. Podařilo se mu ovšem přes plnovous natáhnout tričko s textem „NEPODVOLÍM SE“. Z celkové vizáže existují podezření, že se Patuik ve vězení radikalizoval na islámského teroristu.

Soud za pronásledování

Dne 26.07.2023 se Patuik Tušl po čase znovu setkává se svojí fuseklí Tomášem Čermákem a druhořadým nohsledem Zdeňkem Masárem. Patuik má zatím aktuální skóre 15 odsouzených měsíců za katrem, čímž výrazně zaostává za Tomášem, který po zašití Patrika převzal štafetu proruské kurvy, a před sedmi dny byl odsouzen na 5,5 roku za podporu terorismu. Dnes se tato trojice setkala znovu. Tentokrát před soudem, aby se dozvěděli, jaké tresty je čekají za ohrožování a pronásledování šéfa lékařské komory Kubka a biologa Flégra.

Soudní líčení na poměry dezolátů probíhá standardní formou. Žítko na vlně obhajoby neexistujícího Československa křičí na soudkyni, aby se legitimovala a prokázala, zda pracuje pro Živé lidi nebo pro eseróčko Česko. Nedaří se jej utišit, a tak je vykázán na chodbu. Později i s tlupou makaků na ulici, kde pokračuje v provolávání „HAMBA“, „POLITICKÝ PROCES“ a „GESTAPO“. Klingon Naxera se tentokrát drží na uzdě, a zůstává v roli obhájce namísto toho, aby se společně s ostatními makaky vydal rabovat ulice Prahy.

Patuik se od začátku pokouší celou situaci bagatelizovat a házet hovna na Tomáše Čermáka. Čermák palbu hoven opětuje. Klingon Naxera je tradičně mimo realitu a hříme cosi o tom, že ve skutečnosti zde dnes měl stát Flégr a Kubek, kteří mohou za to, že byla Česká republika kompletně proočkována oxidem grafenu.

Když se obhajobě Patuika nepodaří vyvrátit nahrávky telefonátů jako důkaz a neprokáže se, že byly vygenerovány umělou inteligencí, přichází na řadu svědci. Naneštěstí byl Zítko již před hodinou vyveden před budovu soudu, kde zatím bez náznaků únavy poskakuje po asfaltu a provolává hesla o politických procesech. Zatím se mu nepodařilo z chodníku vyrvat ani jednu dlažební kostku. Svědkyně Jana Peterková také chybí. Je to v pořadí již druhý soud, ke kterému se nedostavila. Existuje podezření, že se jí u řiti objevily kaštany poté, co dostala od Vinohradské nemocnice další trestní oznámení po tom, co ji obvinila z pokusu o otravu během hospitalizace. Třetí svědek Libor Malý je natolik bezvýznamná existence, že pro něj nevytvoříme ani záložku. Jako zbytečného pro výpověď jej vyhodnotila strana jak žalobce, tak i obhájce. Soud došel k naprosto stejnému závěru, a tak je existence Malého při dnešním slyšení omezena na to, aby cedil přes zuby, jaké kurvy jsou novinářské kurvy, a že do šesti měsíců budou všechny viset na lampách.

Rozsudek dopadl pro Patuika neslavně, a stal se jediným odsouzeným, kterému se reálně prodlouží pracovní angažmá lepení pytlíků o čtyři měsíce - celkem tedy na 19 měsíců.

Masár si odnáší ocenění v podobě 13 měsíců ve vezení, podmínečně odloženo na 30 měsíců.

Čermák byl prý trestem za terorismus potrestán dostatečně, a zůstává mu tak trest v původní délce odnětí svobody 5,5 let. Zlé jazyky ale tvrdí, že Čermákovi nebyl trest prodloužen záměrně, protože odsouzený Patuik jako strůjce zločinu od začátku označoval právě Čermáka, a že si celou situaci později vyříkají sami ve sprchách za pomocí šroubováků zaražených v ledvinách.

patuik_tusl.txt · Poslední úprava: 2023/07/26 13:30 autor: paralelni

Nástroje pro stránku