WikiPLedie

Je to na internetu, tak je to pravda!

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


xenofabia

Xenofabia [k´sen´o-fab-je]

Obvykle vozidlo nevalné kvality, které drží pohromadě pouze díky vrstvě rasistických samolepek, které se přes sebe překrývají. Společným jmenovatelem je lak v padesáti odstínech rzi, cyberpunkové vylepšení úchytu výfuku za pomocí ramínka na prádlo, sjetý dezén a propadlá STK.

Xenofabie v základní výbavě, kde se ještě nálepky nepřekrývajíXenofabie v základní výbavě, kde se ještě nálepky nepřekrývají

Výroba xenofabie

Tuning autovraku na xenofabii v zásadě není daný žádným předpisem a nereguluje ho ani Evropská unie. Z vraku se xenofabie zpravidla stává po umístění první nálepky s Ortelem, případně jakékoliv nálepky, která nese heslo v duchu likvidace či omezování některé z menšin. Protože podobné šperkování vozidla funguje úplně stejně jako tetování, zpravidla nezůstává u jediné nálepky, a postupem času přibývají další podle toho, jaká témata jsou aktuálně v trendu. Je zajímavé, že priority makaka – řidiče jsou jasně dány, a tak postupně nálepky překrývají na kufru „Natálku“ nebo „Honzíka“, až nálepka se jménem dítěte úplně zmizí a nahradí ji řízná hesla o genocidě.

Nenávist je možné v případě finančních problémů šířit i na [[silniční veš|kole]]. Hrozí ovšem, že s ostatními účastníky silničního provozu naserete i makakyNenávist je možné v případě finančních problémů šířit i na kole. Hrozí ovšem, že s ostatními účastníky silničního provozu naserete i makaky

Sezónní úpravy xenofabie

Během pečlivě plánovaných demonstrací, případně během svátků (zejména těch sportovních. Národní svátky českým pseudovlastencům zase tolik neříkají), je možné xenofabii doplnit vkusnými českými vlajkami, které jsou natažené na zpětná zrcátka vozidla zpravidla vzhůru nohama. Kompozičně tak doplňují naruby nalepenou vlajku České republiky na kapotě. Průměrný makak nebo kdysident na posměšné poznámky bude reagovat, že je česká vlajka nalepená naruby schválně, protože vyjadřuje postoj protestu, a když to neznáte, tak si to dostudujte, protože v USA to takhle… My všichni ale víme, že ve chvíli, kdy český dezolát začne dávat za příklad Spojené stány, není třeba dále poslouchat.

Alternativní xenofabie

Je zajímavé, že souvislá vrstva samolepek je zpravidla aplikována na vozy pochybné hodnoty a kvality, přičemž jedničková fabie je pouze malý vzorek z oblíbených značek a modelů automobilů. Stejně tak můžeme narazit na xenomultiplu nebo například na xenoktávii. Oblíbené jsou taktéž vozy vyrobené v Německu nebo Francii, přičemž hodnota vraku obvykle nepřesahuje 10000 korun. Neexistuje spolehlivé vysvětlení, proč se například nepodařilo objevit ještě xenobentley nebo xenoteslu. Movitější majitele čtyřkolých bydlítek můžeme najít maximálně v automobilech značky Škoda Xeniaq, ovšem pouze za předpokladu, že se jedná alespoň o třetího majitele vozu. Předpokládá se ale, že za fenoménem stojí absolutní neznalost a povědomí o hrozbách zbohatlických kund, které tyto vozy obvykle řídí. Zůstává tak pouze na makacích, aby šířili po České republice osvětu.

Zdeneček se v této verzi Xenofabie dopustil vůči Písku nepěkného faulu Zdeneček se v této verzi xenofabie dopustil vůči Písku nepěkného faulu

Speciální kategorií sama pro sebe, je takzvaná konvertovaná xenofabie. Ta bývá zpravidla tématicky průběžně doplňována o aktuálně populární témata posílání nejrůznějších politických neoblíbenců do plynu, případně věšení na nejbližší lampy. Kvůli této situaci nicméně vznikají i nepěkné střelby do vlastních pat, kdy majitel xenofabie z důvodu vlastní neznalosti, rozpadu osobnosti, debility, či jednoduše proto, že je to kokot, vytváří na skle svého osobního (případně služebního) vozu koláže tak nešikovně, že v průběhu existence xenofabie, prakticky až do doby celkové dematerializace vraku, zásadně mění význam sdělení. Většinou proti vůli majitele. Kupříkladu sledovaný chovanec Zdeneček během podzimu 2022 vyvěsil na sociální síť první variantu své xenofabie, kte se chlubil svojí čistou nenávistí vůči Ukrajincům. Jenomže během roku 2023 získal stejnou nesnášenlivost i vůči Fialově vládě, a původní ukrajinská vlajka byla umístěna tak nešikovně, že se text na sklo nevešel. Přemístil tedy úkáčskou vlajku více doleva, přičemž ji, pravděpodobně vlivem nepozornosti, otočil vzhůru nohama. Zdeneček už v Písku prý nikdy parkovat nebude, protože se tam všichni chovají jako podráždění kokoti, a nikdo mu nebyl zatím schopen vysvětlit, proč mu tam probodali všechny čtyři pneumatiky a umístili krumpáč do čelního skla.

Šíření osvěty

Podle výpovědi makaků, které se podařilo přeložit do spisovné češtiny, slouží dobře vyzdobená xenofabia jako pojízdný billboard. Během volebních akcí je možné dočasně přelepit výzvy k likvidaci cikánů samolepkou Tomia Okamury, aby tím během spanilé jízdy vlastníci xenofabie zvyšovali voličský potenciál svého lídra. V případě, že se na veřejné komunikaci setkají dva řidiči takto vyzdobených vozidel, probíhá obvykle žoviální pozdravení, které můžeme poznávat například u motorkářů nebo řidičů autobusů. Pozdrav obvykle probíhá otevřením dutiny ústní do širokého úsměvu, který zpravidla trvá přesně tak dlouho, aby protijedoucí makak mohl spočítat zůstatek zubů. Následuje dlouhé zatroubení na klakson, a každý makak pokračuje svoji vlastní cestou.

V některých případech je vlajka prostě blbě jakkoliv ji nalepíte. Ale přece to nevyhodíte, když jste si jich nechali natisknout 300V některých případech je vlajka prostě blbě jakkoliv ji nalepíte. Ale přece to nevyhodíte, když jste si jich nechali natisknout 300

Osvětu je možné ovšem šířit i během demonstrací, případně skupinovým kurvením provozu ve větších městech, což je obecně nazýváno jako Jízda za svobodu, což volně přeloženo znamená, že se kolona aut čítající pět xenofabií, dvě xenomultiply a dvě xenofelicie třicítkou vleče přes město, řidiči hlavou mlátí do klaksonu na volantu, čímž nutí vládu k tomu, aby uvolnila restrikce proti koronaviru. S příchodem jarních měsíců podobné aktivity ustaly, přičemž není známo, zda ustupující koronavirus makakové vyhodnotili jako, že vláda konečně ustoupila díky jejím protestům, nebo jednoduše makakové nemají dost peněz na to, aby sytili nenasytné vraky kvůli rostoucím cenám za pohonné hmoty.

Během fesťáků Ortelu, případně předvolebních srazů Dělnické strany, Volného Bloku, SPD, případně Trikolory, je možné nepojízdné vraky překulením na bok proměnit na vozovou hradbu, což dává makakům strategickou výhodu v případě útoku ozbrojených složek.

Podobně jako exotičtí ptáci zastoupeni pávy, papoušky a jinými pozérskými existencemi lákající samičku na výstřední chování a vzhled, tak i majitelé xenofabie jsou obvykle snadno rozpoznatelní. Zde na obrázku vyobrazený takzvaný křižácký kališník.Podobně jako exotičtí ptáci zastoupeni pávy, papoušky a jinými pozérskými existencemi lákající samičku na výstřední chování a vzhled, tak i majitelé xenofabie jsou obvykle snadno rozpoznatelní. Zde na obrázku vyobrazený takzvaný křižácký kališník.

Specialisté na dopravní provoz se domnívali, že k jednomu takovému organizovanému srazu s tvorbou vozové hradby došlo 14. ledna 2020 na dálnici D1 u Jihlavy. Následné šetření ukázalo, že se jednalo o neorganizovaný sraz, kdy nezávisle na sobě na čtyřicet řidičů došlo k názoru, že zimní pneumatiky jsou jen diktátem z Bruselu, a jim přece nikdo nebude diktovat něco o zimní výbavě.


Tento článek je příliš stručný obsahuje méně informací, než průměrný vlastenecký makak potřebuje ke svému všeobecnému rozhledu, a je třeba jej doplnit.

xenofabia.txt · Poslední úprava: 2023/10/26 12:12 autor: paralelni

Nástroje pro stránku