WikiPLedie

Je to na internetu, tak je to pravda!

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


nanoboty

Nánoboty [naa-n´o-bo-thy]

Nánoboty jsou pekelný vynález Nového řádu, který má za úkol jak jinak vyhubit lidstvo. Nánoboty byly vynalezeny již v polovině 20. století. Sloužily ale především pro zbohatlická kurviska, která si boty kupovala se záměrem image módní ikony. Mezi nejznámější nány, které se v nánobotách obvykle fotily, byla například Marylin Monroe.

Klasický vzhled nánobot. Vyšší podpatky znamenají obvykle rychlejší a úspěšnější inhumaci nányKlasický vzhled nánobot. Vyšší podpatky znamenají obvykle rychlejší a úspěšnější inhumaci nány.

Nevýhodou nánobot bylo, že smrt způsobovaly především ženám. Výjimkou byl jen americký obchodník Dick Large, kterého manželka v roce 1946 ubodala podpatkem nánoboty. Dick byl ale podpantoflák celý život, a tak se do statistiky nezapočítává.

Díky LGBTABECEDA+ propagandě, která byla vynalezena až počátkem 21. století totiž ve skutečnosti bylo pouze velmi málo entit s penisem, které by chodily v botách na podpatku. S příchodem programované dekadence a rozpadu soudnosti lidské populace se s novými 68 pohlavími sice radikálně rozšířilo používání nánobot, eliminace populace však probíhala příliš pomalu, a tak byl vynalezen COVID, aby mohla být vynalezena vakcína s nánobotami.

Ikonická a zároveň poslední fotografie herečky a zpěvačky Marylin Monroe v nánobotech na kanálu. Těsně předtím, než se jí šprajcl podpatek do mřížky a zlomila si vaz.Ikonická a zároveň poslední fotografie herečky a zpěvačky Marylin Monroe v nánobotech na kanálu. Těsně předtím, než se jí šprajcl podpatek do mřížky a zlomila si vaz.

O nánobotách obvykle slyšíme ve spojení s Bilem Gátezem, který se na stará kolena vysral na programování chyb do operačního systému Windows, a stal módním propagátorem v době pandemie koronaviru. Toho zároveň napadlo, že by mohl boty i zmenšit a vylepšit. S pokročilou technologií se mu následně podařilo nánoboty zmechanizovat. Zabudoval do nich vysílač a autobaterii, přičemž se mu podařilo nánobotu zmenšit na velikost nanoboty (asi nejvíce tenhle technologický vtípek pobavil Bila Gáteze, protože se na prezentaci v Bildebergu nikdo jiný nesmál. Dokonce ani Žorž Söreš, a ten se obvykle směje úplně všemu.) Pod záminkou filantropie začal miniatury nánobot přimíchával do vakcín, aby očkovaným způsobovaly obzvláště pomalou a bolestivou smrt.

Ze zvětšené miniatury nánoboty je patrné, že se nejdříve miliardy nánobot krevním řečištěm roznesou po celém lidském těle. Podpatek se následně zasekne do tkáně a začne vykonávat pomalou genocidu. Ještě předtím ale odešle celkovou kapacitu paměti do cloudu společnosti Microsoft. S ohledem na to, že kapacita lidského mozku je přibližně 12 terabajtů a přenos probíhá v GPRS rychlosti, předpokládá se, že k prvním úmrtím, která jsou přímo způsobena nánobotami ve vakcínách, dojde kolem roku 2055. Kritici (kteří jsou většinou očkováni, což definitivně není náhoda) namítají, že za třicet let bude mrtvá většina těch, co tenhle text čtou, a to bez ohledu na to, jestli jsou nebo nejsou očkováni. My ale dobře víme, že je to jen další chabý pokus o manipulaci.

Zvětšenina nánoboty. Z modelu je na první pohled patrný ostrý podpatek, kterým se bota zabodne do tkáně.Zvětšenina nánoboty. Z modelu je na první pohled patrný ostrý podpatek, kterým se bota zabodne do tkáně.

Použití: Jen do sebe nech bodat ta svinstva. Jsem zvědavá, co budeš říkat, až tě ty nánoboty zabijí!


Tento článek je příliš stručný obsahuje méně informací, než průměrný vlastenecký makak potřebuje ke svému všeobecnému rozhledu, a je třeba jej doplnit.

nanoboty.txt · Poslední úprava: 2022/06/19 18:29 autor: paralelni

Nástroje pro stránku