WikiPLedie

Je to na internetu, tak je to pravda!

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


ivermektin

Ivermektin [Iv'er-Mc-tin]

Zázračný všelék, který byl původně vyvinut k tomu, aby koně zbavoval tasemnic, roupů a jiných druhů střevních parazitů tím, že kompletně vyhubí jakoukoliv mikroflóru, která se v koni nachází. Odborníci vysoké školy života na základě bádání nicméně zjistili, že vedlejším efektem úporného průjmu je i prevence proti koronaviru.

Během koronavirové krize se stal díky působení Lubomíra Volného Ivermektin podpultovým zbožím. Zatímto koně trpěli kvůli nedostatku odčervovadel parazity, odpůrců očkování ubývalo především proto, že nebyli očkováni.Během koronavirové krize se stal díky působení Lubomíra Volného Ivermektin podpultovým zbožím. Zatímto koně trpěly kvůli nedostatku parazity, odpůrců očkování ubývalo především proto, že nebyli očkováni.

Je zvláštní, že se nepodařilo zdokumentovat proces samotného testování, ani důvod, proč někoho ausgerechnet napadlo testovat odčervovadlo pro vedlejší efekt mírnění příznaků COVIDu. Z nějakého důvodu však má tento prostředek mezi makaky, dezoláty a kdysidenty mnohem lepší reputaci, než klinicky testované vakcíny.

Odborníkem a propagátorem Ivermectinu v České republice je známý šaman a vůdce makaků Lubomír Volný, kterému se podařilo myšlenku všeléku roznést jako španělskou chřipku mezi populaci s diagnostikovanou mozkovou smrtí během takzvané Lízátkové revoluce.

Podobně jako u vakcín proti koronaviru, ani Ivermektin nebyl dlouhodobě klinicky testován na lidech, a mohou se dostavit vedlejší efekty později.Podobně jako u vakcín proti koronaviru, ani Ivermektin nebyl dlouhodobě klinicky testován na lidech, a mohou se dostavit vedlejší efekty později.

Dávkování: Vysoká škola života neuvedla přesné informace o dávkování, ani kontraindikace s jinými léky. Podle hlavních propagátorů je Ivermektin všelék, a kdyby nebyli antivaxeři homofobní, podělili by se se zbytkem světa o výsledcích svého bádání, kdy se jim podařilo zjistit, že odčervovadlo funguje poměrně obstojně i jako prevence proti AIDS. V alchymistických laboratořích se navíc podařilo z Ivermectinu a síry syntetizovat čisté zlato. Obecně vzato však platí, že pokud jste koronavirus nedostali, dávkujete Ivermektin dobře. Pokud jste koronavirus dostali, dávkovali jste Ivermektin blbě. Zlé jazyky (a především zastánci očkování tvrdí), že kdyby se rektálně aplikovalo jako prevence proti koronaviru například Tabasco, bude účinek stejný, jako po Ivermektinu. Jen se z toho poserete méně.

Mezi nejznámější české pacienty, kteří dávkovali Ivermektin blbě patří napříkal Jan Žižka (Rip in Pieces 24.02.2022). Jmenovec podstatně méně zbytečnějšího Jana Žižky byl autorem populární xenofobní písně interpretované manželkou Olivkou Žižkovou "Evropo dýchej". Na radu Lubomíra Volného se nenechal infikovat židozednářskými nanoboty ve vakcinách Bila Gáteze, ale raději se vydal preventivní samoléčbou aplikací Ivermektinu, což bohužel vlivem špatného dávkování nerozdejchal. 9 z 10 antivaxerů jsou názoru, že kdyby dávkoval Honza Ivermektin tak jak měl, mohl tu být dneska s námi. Tím desátým je Honza, který by aktuálně raději volil cestu nanobotů a nevědomého otroctví Nového řádu.

Nejznámějším propagátorem Ivermektinu v České republice je Lubomír Volný. Bohužel se svým makakům zapomněl zmínit, že je už od roku 2019 placený tajnými službami Spojených států právě proto, aby koňské odčervovadlo mezi populaci rozšířil.Nejznámějším propagátorem Ivermektinu v České republice je Lubomír Volný. Bohužel se svým makakům zapomněl zmínit, že je už od roku 2019 placený tajnými službami Spojených států právě proto, aby koňské odčervovadlo mezi populaci rozšířil.

Glorifikace a rozšíření mýtů o Ivermektinu nakonec vedlo renomované instituty k tomu, aby nechalo odčervovadlo klinicky testovat. Ukázalo se, že vedlejší efekty na lidské zdraví Ivermektin skutečně má. Kupříkladu v Nigerii (protože tam ztráty na životech nebolí) byl proveden test na 385 mužích, na základě kterého po dlouhodobém užívání Ivermektinu zůstalo na 85 % testovaných subjektů sterilních, což pasivně řeší problém s neřízeným rozmnožováním idiotů bez toho, aby zde musely Spojené státy rozpoutat válku pod záminkou levné ropy. Americké tajné služby, které jsou tak tajné, že ani nevíme jejich pojmenování, tedy přímo usilují o co největší rozšíření koňského odčervovadla mezi populaci. Pokud jste zároveň průměrně kvalifikovaní konspirátoři, správně jste spočítali, že neplodnými po testu zůstalo 327,25 mužů. To znamená, že výsledky studie buďto nejsou pravdivé, nebo to jeden testovací subjekt jen lízlo, a invalidní je jen čtvrtina jeho spermií.

Použití: To do sebe raději budu denně ládovat Ivermektin, než se nechat očipovat vakcínama Bila Gáteze, ty jeden zmanipulovanej kokote!


Tento článek je příliš stručný obsahuje méně informací, než průměrný vlastenecký makak potřebuje ke svému všeobecnému rozhledu, a je třeba jej doplnit.

ivermektin.txt · Poslední úprava: 2022/06/13 12:17 autor: paralelni

Nástroje pro stránku