WikiPLedie

Je to na internetu, tak je to pravda!

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


ovce

Ovce [Of-ce]

Hloupé chlupaté zvíře, které je zpravidla krotké a uposlechne příkazu. Inteligentnější část populace, která prohlédla pokusy o zotročení světa a ví, že pojmy jako chemtrails, HAARP, COVID nebo diktát z Bruselu jsou naprosto vážné hrozby, tak zároveň označují tu tupější část populace, která bezmyšlenkovitě skočí po každé oficiální studii bez toho, aby si ovce udělaly vlastní rešerši na YouTube.

Tradiční zástupkyně ovce, která si od mainstreamového zdroje nechá nakecat úplně všechno a věří tomuTradiční zástupkyně ovce, která si od mainstreamového zdroje nechá nakecat úplně všechno a věří tomu

Jako hlavní důvod, proč se z lidí stávají ovce, jsou označována mainstreamová média, která cíleně šíří mezi lidi polopravdy z tzv. odborných studií. Je přitom naprosto zřejmé, že takové studie bývají zmanipulované tak, aby hrály do karet Novému řádu. Ač se tyto zlé síly snaží skutečnou pravdu umlčet, obvykle nemají dostatek sil a prostředků k tomu, aby dokázaly odstranit skutečně pravduobsahující weby jako Tadesco, Sputnik, Aeronet nebo osobni blog Jany Peterkové, která ovšem nebyla zablokována kvůli nepohodlné pravdě, ale protože čtení jejich textů způsobuje vnitřní krvácení. Paradoxně audiovizuální forma projevu takto blokována není. Počátkem roku 2022 došlo ke sprostému zablokování pravdonosných webů, které měla na svědomí Fialova prozápadní vláda. Naštěstí se podařila pravda z těchto webů vysdílet dostatečně rychle, než byla smazána. Ani to však nezabránilo tomu, aby nezávisle na těchto chrámech pravdy vznikaly pravdy nové.

Běžní makakové, kdysidenti a dezoláti totiž obvykle podrobují každou mainstreamovou informaci důkladnému přezkoumání. Důvodem přitom rozhodně není pocit některých ovcí, že by tito hledači pravdy byli paranoidní kokoti. Prostě a jednoduše mají pouze zdravou dávku nedůvěry v systém, díky čemuž se jim podařilo mimo jiného odhalit spiknutí, kdy Bil Gátez usiloval o očipování lidí vakcínami, odvrátit smrtelnou hrozbu šíření 5G pokrytí, odvrátit smrtelnou hrozbu šíření 4G pokrytí, a odhalit skutečný význam kondenzačních čar za letalem. Ani v jednom z těchto případů nás skutečná mainstreamová média o problému dostatečně neinformovala, což jen dokazuje nenahraditelnost těchto výzkumníků.

Být výzkumníkem vysoké školy života v tomto případě znamená, mít nakoukané alespoň tři dokumenty na YouTube, a dokázat během argumentace odpovídat s pocitem, že víte o čem mluvíte. Případně stačí mlít nesouvislé kokotiny, pokoušet se oponenta urazit a sám poukazovat na to, že vám diskutující neprojevují dostatečnou úctu. Odborníkem na tento styl argumentace je například Tomio Okamura nebo Mgr. Lubomír Volný.

Každá ovce má šanci otevřít oči a postavit se na stranu bojovníků za skutečnou pravdu. Bohužel, v drtivé většině případů se ovce o samovzdělávání nestojí, protože ví všechno samy nejlépe.

Použití: On si snad myslí, že to s ním Fialova vláda myslí dobře. No úplná ovce, co ti budu povídat.


Tento článek je příliš stručný obsahuje méně informací, než průměrný vlastenecký makak potřebuje ke svému všeobecnému rozhledu, a je třeba jej doplnit.

ovce.txt · Poslední úprava: 2022/06/15 21:49 autor: paralelni

Nástroje pro stránku