WikiPLedie

Je to na internetu, tak je to pravda!

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


haarp

HAARP [harrrr-b]

Jedná se o zkratku Hnusné Atmosférické Anomálie Reptilianských Panovníků. Tato zkratka je ovšem zavádějící, protože HAARP mají již od konce druhé světové války příslušníci Nového řádu. Správně by se mělo tedy říkat HAANWOP. S ohledem na probíhající tajnou stoletou válku mezi Reptiliány a NWO o tuto technologii se ale čeká kdo zvítězí, aby se za pár let neměnil název zase na HAARP.

Fotografie bouře nad Hodonínem, kterou vyvolal HAARP (2021)Fotografie bouře nad Hodonínem, kterou vyvolal HAARP (2021)

HAARP je v zásadě jakýkoliv podezřelý atmosférický jev, který nedokážeme vysvětlit. Pokud uprostřed léta padají kroupy, může za to HAARP. Pokud se přižene po prosluněném dni bouřka nebo vichřice, může za to HAARP. Pokud je mrak na obloze nezvykle tvarovaný (vypadá jako slon, nebo je naopak podezřele obyčejný) může za to HAARP, a pokud má mrak jinou než blankytně bílou barvu, může za to taky HAARP. Pokud se v lednu oteplí nad nulu, může za to naprosto pochopitelně také HAARP. Jedinou výjimkou jsou kondenzační čáry za letadlem, za kterými se ovšem ukrývají chemtrails.

Bouře nad Prahou z 20.06.2022 byla absolventy vysoké školy života jednoznačně identifikována jako vyvolána HAARPEM, případně Božím trestem.Bouře nad Prahou z 20.06.2022 byla absolventy vysoké školy života jednoznačně identifikována jako vyvolána HAARPEM, případně Božím trestem.

Historie

Aby bylo jasno, HAARP doopravdy existoval. Nacházel se nedaleko aljašského městečka Gakona a měl údajně zkoumat vysoké vrstvy atmosféry, na což naprosto pochopitelně nikdo neskočil, protože když letectvo (tím spíše americké) na první dobrou kápne božskou a začne tvrdit, že něco je „něco“, definitivně si můžete být jistí, že něco „něco“ není. Zato to ale může být „cokoliv jiného“. Nový řád sice prakticky od středověku pokouší vymýtit lidstvo pomocí chemtrails, nechtěl se spoléhat ale pouze na technologii sypání alkalických kovů na hlavy občanů, a tak jim začal štelovat ještě počasí. Původně proto, aby Nový řád zařídil bohatou úrodu, než zjistil, že je mnohem zábavnější kazit jim před víkendem vysluněné počasí nebo rovnou celou dovolenou, a číst si na Facebooku ukňučené statusy, že jim to snad s tím HAARPem dělají naschvál. A takto to mohlo fungovat prakticky do doby, než by se lidstvo konečně podařilo vymýtit. Naneštěstí zasáhla náhoda v podobě internetu. Představte si tu smůlu. Nadnárodní organizace tahající za koule amerického prezidenta, všechny tajné služby (včetně těch tak tajných, že o nich ani nevíme), a není schopna smazat z Jůtůbu investigativní reportáž absolventa vysoké školy života s tak neprůstřelnými argumenty, že se je ani nikdo nedovoluje vyvracet nějakými smyšlenými důkazy.

Pravda je tam někde venku

Nežádoucí cestovní ruch v Gakoně a množství vajíček házených přes plot na anténu nakonec donutilo americké letectvo v roce 2014 projekt HAARP rozebrat a zrušit. COŽ DEFENITIVNĚ NENÍ PRAVDA, PROTOŽE KDYŽ VÁM AMERICKÉ LETECTVO NA PRVNÍ DOBROU TVRDÍ, ŽE PROJEKT HAARP JE ZRUŠENÝ A ANTÉNA ROZEBRANÁ, DEFINITIVNĚ TO NENÍ PRAVDA, DOPÍČI! JE VÁM TO JASNÝ????? NASRAT VOLE! Protože my všichni víme, že byla anténa jen rozebraná a přemístěná, aby se letectvo zbavilo důkazů. Jakože důkazy nemáme (protože se jich přece letectvo zbavilo), ale my všichni podvědomě víme, že to tak je! A co když je HAARP miniaturizovaný, a ukrývá se v každé větší anténě na střeše baráku? Aha? A co když je HAARP zabudovaný v 5G vysílačích? Aha? Nemůžete argumentovat, proto to klidně může být pravda!

Takhle vypadal HAARP, než ho letectvo jakože zrušiloTakhle vypadal HAARP, než ho letectvo jakože zrušilo

Pozor na drobné nuance mezi obyčejným oblačnem a živelnou katastrofou. Většina absolventů vysoké školy života se zaměřením na ovládání počasí a jiné způsoby vyvražďování populace je schopna rozeznat tyto nenápadné náznaky. Pokud je oblačnost v odstínu alespoň RGB 160/160/160, jedná se o supercelu. Pokud z mračna různě čouhají cáry směrem k zemi, jedná se o tornádo. Jsou ovšem konkrétní případy, kdy se chemtrails může přímo podílet na intenzitě geneticky modifikovaného počasí z HAARPu. Situace vzniká, když vám na hlavu několik dní sypou chemtrails, následně zaprší, a odpařené alkalické kovy se vmísí do HAARP mraku.

Řeknete si mrak. Vážně vám není divné, že se na jinak čistém nebi nachází ausgerechnet jeden jediný mrak? Ha! HAARP je to!!!Řeknete si mrak. Vážně vám není divné, že se na jinak čistém nebi nachází ausgerechnet jeden jediný mrak? Ha! HAARP je to!!!

A modří už vědí!

V poslední době NWO ztrácí sebekontrolu, a začíná nám do České republiky posílat bouřky s programovanou přesností, což jen dokazuje, že počasí někdo řídí. Docela určitě není náhodou, aby během letních prázdnin byly bouřky. To si jako myslí, že jim na to někdo skočí? Proč u tý mašiny stojí diletant, kterej není schopen to počasí alespoň trochu promíchat? He? Proč jako občas nezasněží uprostřed srpna, a proč v prosinci na Moravě neřádí žádná tornáda? He? Teď mluvte!

Stavbařská lobby

Z tajných zdrojů, které si nepřály být jmenovány, víme, že v roce 2021 zasáhlo Moravu tornádo proto, aby se zvýšily obraty zdejších hobbymarketů. Protože ale škody, potažmo výdělky nebyly tak vysoké jak se očekávalo, byla nasazena ještě ekonomická krize, kterou nenápadně od roku 2018 umocňovala stínová ministryně iluminátů Alena Schillerová.

Prevence proti HAARPu

Někteří naši externí dobrovolníci tvrdí, že se jim HAARP podařilo rozehnat dostatečným octováním. Existuje ovšem důvodné podezření, že naši externí dobrovolníci jsou idioti, a nerozeznají chemtrails od HAARPu. Jako mnohem efektivnější se jeví odstranit z vašeho okolí všechny antény, a to včetně televizních vysílačů, nebo dokonce BTS vysílačů mobilních operátorů. Podle nepotvrzených zdrojů stačí, je-li objekt vysílající HAARP obalit alobalem.

Martin Raška je třeba totální debil. Vyplýtval 4 litry octu na bouři se silným větrem, kterou HAARP posílal na Moravu. Konec bouře mylně připsal jako svůj úspěch.Martin Raška je třeba totální debil. Vyplýtval 4 litry octu na bouři se silným větrem, kterou HAARP posílal na Moravu. Konec bouře mylně připsal jako svůj úspěch.

Použití: Už mje s tím počasím serou. Vezmu si dovolenou půl roku dopředu a ty kundy s HAARPEM vědí, kdy poslat bouřky. To přece nemůže být náhoda.

Zajímavosti: Českou republiku zasype roj hydrometeoritů. Kvůli chemtrails a HAARP nic neuvidíme.


Tento článek je příliš stručný obsahuje méně informací, než průměrný vlastenecký makak potřebuje ke svému všeobecnému rozhledu, a je třeba jej doplnit.

haarp.txt · Poslední úprava: 2023/06/21 11:18 autor: paralelni

Nástroje pro stránku