WikiPLedie

Je to na internetu, tak je to pravda!

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


alena_schillerova

Alena Schillerová

  • Narozena: 18. března 1964
  • Pohlaví: Je
  • Místo narození: v Brně
  • Životní funkce: Furt žije

Alena Schillerová s intelektem a sexuální přitažlivostí ledovce. Když za ní Andrej Babiš před lety přišel a řekl jí „Pošlechně, Aleňo. Potřebujem nějakýho koně do fiňancí,“ mylně si Alena vysvětlila slova jako pochvalu a nabídku spolupráce s karierním postupem. Ne jako, že Andrej hledá bílého koně, na kterýho bude moct v případě nouze hodit vlastní neúspěchy, a naprosto podprůměrná úřednice celního úřadu, o které se tradovalo, že krom neschopnosti samostatné práce neumí béknou ani slovo anglicky, zní až moc jako pohádka pro postižený děti a voliče ANO, ve které se mentálně retardovaná Popelka stane řidičem cisterny kerosinu s cigárem v hubě. Ale intelektuální trpaslíky kolem sebe Andrej potřebuje. Podívejte se třeba na Kláru Dostálovou nebo Patrika Nachera. Alenka skvěle zastává roli ‘target dummy‘, a ještě k tomu dokáže papouškovat Andreje Babiše, což z ní dělá nenahraditelnou patolízalku, která se už nechala slyšet, že stačí any Andy zavelel, a bude s ním courat v obytňáku po republice. S odchodem Aleny Schillerové z ministerstva financí se zároveň prokázalo, že Sofa skutečně utrácela za osobního fotografa. Jen to teda nebyl jeden, ale hned dva. Byl zároveň potvrzen fyzikální jev, podle kterého pokud potřebuješ udělat stovku fotek, abys vybrala jednu na které ti to sluší, neznamená to že jsi perfekcionistka. Znamená to, že jsi hnusná, tupá, blbá kráva, která nepochopila pracovní náplň ministra financí, a namísto svých povinností výletuje po akcích, případně se snaží pokořit svůj vlastní rekord v CandyCrush.

Morálka Aleny Schillerové se podobá bramborovému salátu, který se už týden snažíte prohnat traktem, až si to na poslední chvíli rozmyslí a vyzvrátíte ho. Z nějakého důvodu máte ale potřebu ho zase zežrat, protože hrášek a mrkev je přece zdravá zelenina. Alena Schillerová je cokoliv, jen ne dobrý příklad pro člověka s nějakými zásadami. Vlastně je to tak trochu oportunistická svině, která vás neváhá bodnout do ledvin, pokud jí z toho kouká nějaký prospěch. Do historie se zapsala jako vůbec nejlepší ministryně financí České republiky, což je poměrně úctyhodný výkon vzhledem k tomu, že byla zatím jediná, a přesto se jí podařilo ve státním rozpočtu prošustrovat 260 miliard korun, a nikdo neví proč, protože to bylo ještě v době, kdy žádná krize nebyla a o investice či budování nějakého finančního polštáře se také nejednalo. To ale Aleně nebrání k tomu, aby už necelé dva týdny po jmenování nové vlády kafrala novému ministru financí do toho, že nepřidat učitelům z peněz, které neexistují, je neetické. Není přitom zcela dobře známo, co přesně Alena Schillerová ve funkci dělala, ačkoliv je její (ne)činnost poměrně dobře fotograficky zdokumentována.

Alena Schillerová má zdokumentováno fotograficky téměř 70 různých profesí, přičemž snímky, na kterých vykonává ministryni financí nebyly nalezeny.Alena Schillerová má zdokumentováno fotograficky téměř 70 různých profesí, přičemž snímky, na kterých vykonává ministryni financí nebyly nalezeny.

Členka tzv. “vlády odborníků“ se mimo jiného proslavila sprintem na podpatcích a plynulou klingonštinou, kterou omylem tři roky studovala z učebnice, na které v knihovně zaměnili přebal s angličtinou pro začátečníky. Známá je taktéž díky vogonské próze, která bývá na sociální sítě publikována bez varování a příbalového letáku, přičemž většině čtenářů způsobuje přinejmenším nevolnost.

Alena Schillerová je vůbec první autor, kterému se podařilo do básně dostat slovo 'paleolit' bez toho, aby nutně potřebovala znát význam tohoto slova. Zároveň byla báseň na předčítání na festivalu pro otrlé masochisty v Benátkách oceněna jako významné dílo pro prznění podstaty lidstva a nezvratný důkaz, že civilizace míří do sraček.Alena Schillerová je vůbec první autor, kterému se podařilo do básně dostat slovo 'paleolit' bez toho, aby nutně potřebovala znát význam tohoto slova. Zároveň byla báseň na předčítání na festivalu pro otrlé masochisty v Benátkách oceněna jako významné dílo pro prznění podstaty lidstva a nezvratný důkaz, že civilizace míří do sraček.

Zároveň existují statisíce fotek, na kterých vypadá jako oteklý Elton John, vilná policistka, agent s povolením upíjet, taky leze z tanku, zevluje na kolotoči, překáží na každém brífingu vlády ke koronaviru, trhá trubku z bazénu hotelu Thermal, … z nějakého důvodu míří i s PR týmem do tornádem postižené Moravy, odkud posílá rozesmutnělé selfie a koutkem oka pomrkává po Kalouskovi, protože všichni dobře víme, kdo za tuhle bídu a neštěstí může.

Alena Schillerová při slavnostním otevření hotelu Thermal v roce 2021 demonstruje, jak kvalitní opravu strana ANO zajistila. Hotel šel po slavnostním galavečeru znovu do rekonstrukce.Alena Schillerová při slavnostním otevření hotelu Thermal v roce 2021 demonstruje, jak kvalitní opravu strana ANO zajistila. Hotel šel po slavnostním galavečeru znovu do rekonstrukce.

Bohužel, z výkonu práce ministryně financí existuje snímků jen velmi málo. Na několika je možné vidět, jak zuřivě buší v Poslanecké sněmovně do mobilu, když tvrdě vyjednává o rekordu ve hře Candy crush, ale tím veškeré výsledky za touto ministryní financí končí. Společný jmenovatel všech pořízených fotografií nicméně je, že na všech vypadá úplně stejně blbě. Odborníci se stále nemohou shodnout, zda Aleně Schillerové tak kriticky chybí sebereflexe, nebo je prostě a jednoduše jen blbá.

Alena Schillerová pózuje u zůstatku státní kasy; 2020, rytina na konjunktuřeAlena Schillerová pózuje u zůstatku státní kasy; 2020, rytina na konjunktuře

Alena žila během výkonu funkce na Pařížské ulici v Praze v odporně drahém vládním apartmánu, protože na něj podle vlastních slov měla právo. Do výbavy si za státní peníze navíc vydupala luxusní toaletní stolek, neboť se domnívala, že díky němu už nebude muset chodit na záchod. V době prvního lockdownu byla jediná poslankyně, která měla upravený účes i přesto, že byla kadeřnictví zavřena. Na dotaz reagovala, že je to prostě holka šikovná a zvládne si účes dělat sama. Z nějakého důvodu začala po této pozornosti upravovat účes ždímačkou s režimem turbo. Patrně, aby s vichřicí na hlavě zapadla mezi ostatní členy vlády. Pokud si říkáte, jak vůbec něco tak morálně pokleslého může žít, existuje na tuto otázku jen jediný argument, a ani ten nevyváží makakství Aleny Schillerové: Je z Brna.

Alena Schillerová se společně s Andrejem Babišem přijeli podívat do tornádem poničené oblasti, aby se na vlastní oči přesvědčili, jak bude vypadat celá Česká republika, až vláda ANO skončí.Alena Schillerová se společně s Andrejem Babišem přijeli podívat do tornádem poničené oblasti, aby se na vlastní oči přesvědčili, jak bude vypadat celá Česká republika, až vláda ANO skončí.

Nová vláda ji sice vyfičela z přepychového apartmánu na Pařížské, zápal pro kritizování nové vlády za pičoviny, které sama napáchala, nás ale nenechává na pochybách, že ji Andy přestěhoval do nějakého lepšího bejváku pro luxusní prciny a jiné vyšperkované běhny, který má minimálně dva toaletní stolky, co jdou navíc tentokrát i splachovat.

Zajímavosti:

V roce 2019 se stala Alena Schillerová laureátem Nobelovy ceny za ekonomii.

V květnu 2022 se svlékla pro prestižní časopis Playogar.

Pro pohodlnost Aleny Schillerové se vžilo všeobecná přezdívka Sofa vycházející z pronikavě žlutého kostýmku, se kterým se fotila do doby, než jí někdo vysvětlil, že v něm vypadá jako čmelák. Sofa Alena shodou okolností existuje přesně v barvě kostýmku, a můžete si ji pořídit domů.

alena_schillerova.txt · Poslední úprava: 2022/06/30 13:47 autor: paralelni

Nástroje pro stránku