WikiPLedie

Je to na internetu, tak je to pravda!

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


toaletni_stolek_aleny_schillerove

Toaletní stolek Aleny Schillerové [ha´j-zl-stuu´l-von-Alena]

Jedná se o mýty opředený artefakt, podobně jako v případě Archy úmluvy, Peroutkova článku nebo bezpečnostní prověrky Vratislava Mynáře. Během působení Aleny Schillerové na postu ministryně financí zabezpečoval důležitou úlohu v luxusním apartmá v bytě na Pařížské, který Alena využívala proto, že na něj měla právo.

Alena Schillerová v roce 2018 popisuje pro televizi Nova své první zkušenosti s toaletním stolkemAlena Schillerová v roce 2018 popisuje pro televizi Nova své první zkušenosti s toaletním stolkem

Život v luxusu

Alena se do Prahy přistěhovala z Brna, čímž automaticky získala titul náplavky. Následně na to získala od Andreje Babiše ještě titul ministryně financí, což si stará raketa mylně vyložila jako čistě reprezentativní úlohu, která má své okolí okázale informovat o tom, že je v balíku. Počátkem ledna 2018 se tak přestěhovala do prostorného apartmáanu 20+KK s ústředním spalovacím topením na bankovky na prestižní adrese v centru Prahy, čímž se zároveň stala nejzazobanější bydlenkou ve střední Evropě. Jedinou nevýhodou 250 m² apartmánu bylo, že disponovalo pouze jednou koupelnou a močení do rohu obývacího pokoje bylo záhy negováno sousedy Aleny Schillerové, kteří bydleli přímo pod ní. Nic nepomohla ani argumentace, že tohle je v Brně odkud pochází úplně normální. V rámci pragmatičnosti tak Alena hledá způsob, jak si co možná nejvíce ulehčit pobíhání v bludišti pokojů, než konečně najde toaletu.

Situace byla tak vážná, že si Alena dokonce musela udělat mapku pro cestu na záchodSituace byla tak vážná, že si Alena dokonce musela udělat mapku pro cestu na záchod

Úsvit toaletního stolku

Coby reprezentantka zbohatlíků (mylný výklad ministryně financí) Alena Schillerová zabořila svůj mocný ukazovák do katalogu s luxusním zbožím, a vybrala toaletní stolek, u kterého výrobce garantuje, že je celý vyřezán z jednoho kusu tisícileté sekvoje, přičemž nepoužité dřevo je sešrotováno na piliny a použito k výrobě granulátů do záchodů koček, čímž bylo zajištěno, že nikdo nevyrobí podobný kus nábytku. Stolek v hodnotě rozpočtu menší rozvojové země byl doručen do apartmánu počátkem února 2018.

Modifikace toaletního stolku

  • Ještě tentýž den, kdy byl toaletní stolek doručen, byly zkráceny nohy nábytku o 26,5 cm. Alena argumentovala, že se jí nahoru špatně leze, a že teda neví, kdo má takhle dlouhý nohy, ale modelky určitě ne, což musí jako modelka vědět nejlépe.
  • Zhruba v polovině roku 2018 bylo vyměněno čelní zrcadlo toaletního stolku za záchodové víko. Podle Aleny si při sraní na záda stejně neviděla. Zároveň byl odstraněn Alenin panický strach z krys a obavy, že by se potrubím mohla nějaká vyškrábat nahoru až do toaletního stolku.
  • Montovaný držák na šperky z rohu jednorožce byl zbaven ohavných dekorací a stal se z něj vkusný a funkční držák toaletního papíru.

Alena Schillerová je známa svojí obsesí ve focení hnusného obličeje kdekoliv a kdykoliv. Tato momentka vznikla během použití toaletního stolku.Alena Schillerová je známa svojí obsesí ve focení hnusného obličeje kdekoliv a kdykoliv. Tato momentka vznikla během použití toaletního stolku.

Soumrak toaletního stolku

Během užívání byl toaletní stolek opakovaně reklamován z důvodu vadného splachování. Alena Schillerová taktéž poukazovala na pragmatičnost nábytku, kdy argumentovala tím, že chápe, a je vlastně i celkem fajn, když má po ruce nějakej ten šuplík nebo poličku, kam si během utírání díry může odložit rozehrané Angry Birds a CrushCandy. Definitivně ale nevidí důvod, proč by měl mít stolek třicet šuplíků a dvanáct poliček. Ministryně financí v tomto směru projevila ekonomického ducha, když se u výrobců pokusila smlouvat dodatečně o ceně, protože funkce toaletního stolku převyšovala jejím potřebám. Bohužel, výrobce nakonec nesouhlasil se slevou ve formě nafocení katalogu toaletních stolků s Alenou Schillerovou, a to především proto, že podle výrobce Alena využívala toaletní stolek v rozporu s návodem k použití. To ostatně Alena sama záhy potvrdila, když písemně odpověděla, že návody k použití jsou jen pro kretény, a to ona rozhodně není.

Toaletní stolek byl z Pařížské ve vší tichosti odstraněn v roce 2021 po tom, co byla dosažena objemová kapacita všech šuplat, protože stolek opět nesplachoval. Aktuální umístění stolku je neznámé. Spekulovalo se o tom, že byl vyčištěn a převezen k panu prezidentovi na LDN Lány. To se ovšem jeví jako zbytečné, protože rozpad osobnosti Miloše Zemana způsobuje, že je mu jedno jestli zrovna sere na koberec, do kalhot nebo na toaletní stolek.


Tento článek je příliš stručný obsahuje méně informací, než průměrný vlastenecký makak potřebuje ke svému všeobecnému rozhledu, a je třeba jej doplnit.

toaletni_stolek_aleny_schillerove.txt · Poslední úprava: 2022/06/30 14:17 autor: paralelni

Nástroje pro stránku