WikiPLedie

Je to na internetu, tak je to pravda!

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


nymfomamka

Nymfomamka [nym-f´ou-mam-kha]

Zpravidla ženská osoba v pokročilém věku, která popírá svůj důstojný věk naprosto nedůstojným vystupováním, během kterého nosí minisukně proklatě vysoko, a v lovu se specializuje na chytání zajíčků. Těm se ve většině případů naštěstí daří uniknout. Přestože zajíc může technicky být třicátník, není výjimkou, kdy věkový rozdíl s nymfomamkou převyšuje i 40 let.

Nymfomamky mohou na své oběti zaútočit prakticky jakýmkoliv hormonálním útokem (ilustrativní obrázek)Nymfomamky mohou na své oběti zaútočit prakticky jakýmkoliv hormonálním útokem (ilustrativní obrázek)

Tradiční nymfomamka je obvykle žena, která svůj zevnějšek mylně vyhodnotila, jakože je stále žádaná. Na potenciální partnery se pak snaží zapůsobit například obscénním olizováním zmrzliny, polykání celých banánů bez žvýkání, či vyzývavou garderobou. Zvolený šatník se ovšem poměrně často stává společenským faux-pas, a to zejména ve chvílích, kdy veselé barevné šaty působí jako přehoz přes matraci, případně z minisukně kouká prs, neboť nymfomamka ostentativně odmítá nosit podprsenku.

Je zároveň důležité si uvědomit, že zástupkyně nymfomamek nemusí být (a v zásadě ani nikdy nejsou) takzvané MILFky, o které je především mezi mladšími roky zájem, protože působí přirozeně vyzrále a sexuálně přitažlivě. Oproti tomu se nymfomamka snaží přitáhnout k sobě cokoliv, co by uspokojilo její libido, což většinu mužů může naopak odradit.

Zyrtec Lemplová právě slízla najednou ledňáka. Vedle ní stojí SPRÁVCE LUKÁŠ s charekteristickými brýlemi značky Terminator, které zakrývají jeho kruhy pod očimaZyrtec Lemplová právě slízla najednou ledňáka. Vedle ní stojí SPRÁVCE LUKÁŠ s charekteristickými brýlemi značky Terminator, které zakrývají jeho kruhy pod očima

Existují nicméně výjimky potvrzující pravidlo, kdy jsou lapení zajíci natolik poblouzněni starou kundou, že s ní navazují i dlouhodobé vzájemně na sobě parazitující vztahy. Typickým příkladem takového toxického vztahu je například domácnost SPRÁVCE LUKÁŠE a Jany Zyrtec Lemplové, kdy SPRÁVCE LUKÁŠ pravidelně vymrdává s předlohu Věstonické venuše, zatímco Zyrtec Lemplová vymrdává s půlku republiky šířením proruských narativů. S ohledem na to, že SPRÁVCE LUKÁŠ nikdy žádné morální zábrany neměl, je poměrně pochopitelné, že nemá problémy i s podobnými nechutnostmi. Z nějakého důvodu ji ovšem i další muži s mentální kapacitou struhadla na sýr titulují chtivými přezdívkami. S oblibou je tato mohelnická matrona například přirovnávána k Amazonce. Přes to vše Zyrtec Lemplová nemůže být MILFkou, protože většině populace se při představě koitusu s mohelnickou Amazonkou svírají paty v pěst a spouští se dávivý reflex. Nejjednodušším vysvětlením tedy je, že je to právě SPRÁVCE LUKÁŠ, kdo potřebuje odbornou pomoc. Hned. Akutně.

Další z nejznámějších nymfomamek v ČR je Alena Schillerová, která byla před časem žertem na sociálních sítích označena za MILFKu. Diskutující ovšem nezávisle na sobě potvrzují, že entita jako Alena definitivně MILFkou být nemůže, což ji naprosto logicky staví do odpudivějšího derivátu v podobě nymfomamky.

Nutno podotknout, že Alena patří mezi poměrně pasivní nymfomamky. O svoji největší přednost přišla ve chvíli, kdy ji klepli přes prsty kvůli její matérii Ministerstva financí na Instáči, a musela se začít fotit sama. To ovšem pohřbilo její poslední zbytky soudnosti, a na přitažlivosti jí nepomáhá ani její nepopiratelný talent působit vnitřní krvácení vogonskou prózou.

Další méně výrazné nymfomamky jsou


Tento článek je příliš stručný obsahuje méně informací, než průměrný vlastenecký makak potřebuje ke svému všeobecnému rozhledu, a je třeba jej doplnit.

nymfomamka.txt · Poslední úprava: 2023/03/01 11:43 autor: paralelni

Nástroje pro stránku