WikiPLedie

Je to na internetu, tak je to pravda!

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


sah-mat

Šáh-mat [S´hah-mat]

Šáh-mat je rozhodující tah partie s výherním automatem. Obvykle se jedná o pečlivě plánovaný několik pinknutí předem určený chvat, kdy si hráč nejdříve chystá hrací pole pro rošádu třešní, která je završena epickým vítězstvím člověka nad strojem.

Matista obvykle se svým oblíbeným strojem navazuje dlouho trvající vztah, který se podobá rande s drahou kurvou. Vyprázdní mu peněženku, a stejně mu nedá.Matista obvykle se svým oblíbeným strojem navazuje dlouho trvající vztah, který se podobá rande s drahou kurvou. Vyprázdní mu peněženku, a stejně mu nedá.

Není úplně neobvyklé, že než se hráči výherních automatů podaří dostatečně připravit hrací pole pro spanilou jízdu za vítězstvím, nějakou dobu to trvá. Během několika měsíců tak může i zkušený matista nastrkat do výherního automatu i několik desítek tisíc ve dvacetikorunách. Jako správný gamebler však každý matista ví, že se jedná o rozumně uložené peníze, a je jen otázka času, než si ta svině v chodbě u záchodů dá říct, a vrátí vám, co jste do ni nastrkali. A to by bylo, aby nepřihodila pár kilo mincí navíc.

Mezi zasloužilými matisti tak vznikají mýty a legendy o tom, jak je možné maty za pomoci tajných chvatů a rituálů uchlácholit k tomu, aby šli štěstíčku trochu více kupředu. Dělíme je na následující:

  • Hladič: Rozněžněně flirtuje s automatem a laškovně dráždí tlačítka krouživými pohyby.
  • Chladič: Automat je obvykle dekorován půllitrem piva na pravé horní straně výherního automatu. Teorie byla vyvinuta v Silicon Valley samotným Bilem Gátezem, který se domnívá, že chladící tekutina by mohla způsobit teplotní šok procesoru.
  • Vyvažovač: Se záměrem rozladění gyroskopu je automat přitlačen ke zdi, čímž vznikne zhruba 5° úhel mezi podlahou a spodní částí výherního automatu. Absolventi MIT vysoké školy života se domnívají, že když něco podobného fungovalo na Centrální Mozek Lidstva (CML) v Návštěvnících, musí to fungovat i na výherní automat, který je pravděpodobně nevyspělým předchůdcem této technologie.

„Velký učitel” Alois Drahoslav Drchlík zkoumá CML„Velký učitel” Alois Drahoslav Drchlík zkoumá CML

  • Ukecávač: Techniku využívají spíše rétoricky nadaní matisté, kteří vynikají ve vyjednávacích schopnostech. Jako tradiční člen ukacávačů je pokládána Alena Schillerová, která se pokusila schodek státního rozpočtu vyrovnat urputným přáním, aby jí maty daly třešně. Protože se schodek vyrovnat nepodařilo, je pravděpodobné, že Alena Schillerová je podobně nadaná šáh-matistka jako ministryně financí.
  • Násilník: Pokud předchozí zaručené způsoby selžou, přichází na řadu poslední, ale o to efektivnější způsob, jak zvítězit nad vzpourou strojů. Obvykle je souboj provázen kopanci do kovového krytu automatu, což je v nepravidelných intervalech kombinováno s přetažením židle o displej. Pokračujte do doby, než se z prošlápnutého automatu začnou sypat drobné, nebo dokud vás neodtáhnou ostatní štamgasti, kteří jsou na metě šáh-matistů teprve na metě hladiče.

Slovenský policista během služby vybírá penízeSlovenský policista během služby vybírá peníze

S určitostí se zatím nepodařilo zjistit, zda nějaká z výše zmíněných technik skutečně funguje. Je ale docela možné, že automaty vlastní Židozednáři a indiáni, a proto jsou maty cinklé a slouží pouze jako zdroj financování NWO a sionského spiknutí.

Použití: Pýčo, vole. Na jůtůbu jsem viděl video. Pokud magnet šikovně umístíš k přívodu napájení, tak mi ta svině dneska konečně dá. Takovej šáh-mat jsi ještě neviděl. Půjčíš mi kilo?

sah-mat.txt · Poslední úprava: 2022/09/22 18:04 autor: paralelni

Nástroje pro stránku