WikiPLedie

Je to na internetu, tak je to pravda!

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


teroristicky_utok

Těroristicky uťok [Tje-r´o-ist´its-ky ut-jok]

Obrat poprvé použil nejznámější ekonomický migrant České republiky Andrej Babiš dne 02.08.2022 ku příležitosti návštěvy jihočeské Třeboně. Nejlepší kryptologové České republiky usilovně pracuji na dešifrováni sdělení, ačkoliv se neočekává rozluštění, zda tím myslel útěk nebo útok. Jisté jen je, že Andrej Babiš na náměstí v Třeboni vystoupil, před valícím se davem nefanoušků zase nastoupil, a z Třeboně vycouval, neboť mu nebyl dán dostatečný prostor k tomu, aby se otočil.

Nápad na návštěvu Třeboně dostal Andrej Babiš během svojí nekampaně na prezidenta, protože ho „mají rády všechny babičke, a chtěl za nymy zajet na navštěvu“, protože co by měl politik jiného dělat, než v pracovní den courat po republice. Bohužel se zdá, že Třeboň patří mezi několik málo oblastí, které nejsou na slovenské ekonomické migranty zvědavé.

Andrej Babiš zavčas nerozeznal rozdíl mezi gesty "takhle se mává" a "takhle se hrozí", a v Třeboni dokonce vystoupilAndrej Babiš zavčas nerozeznal rozdíl mezi gesty „takhle se mává“ a „takhle se hrozí“, a v Třeboni dokonce vystoupil

Sám Andrej Babiš hodnotí alegorický průvod Třeboní jako poněkud potupný, protože se s ním nikdo nechtěl fotit, a sešlo i z plánované autogramiády. Přímo na facebookových stránkách Andreje Babiše neexistuje důkaz o tom, že by se výlet do Třeboně uskutečnil. Namísto toho jsou z druhého srpna publikovány pouze fotografie zubících se bezzubých gerontů z Jindřichova Hradce.

Během alegorického průvodu se nesou davem povzbudivá hesla jako "táhni", nebo napříkad "a už se sem nikdy nevracej, ty hajzle jeden".Během alegorického průvodu se nesou davem povzbudivá hesla jako „táhni“, nebo napříkad „a už se sem nikdy nevracej, ty hajzle jeden“.

Použití: Dů po ňás křováke! Velím k těroristickemu úťoku!

teroristicky_utok.txt · Poslední úprava: 2022/08/02 19:46 autor: paralelni

Nástroje pro stránku