WikiPLedie

Je to na internetu, tak je to pravda!

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


nereprezident

Nereprezident [ne'repre-si'dent]

Osoba, která byla zvolena národem k tomu, aby reprezentovala naši zemi ve světě, ztratila postupem času vážnost, úctu, schopnost udržet myšlenku, stolici a kompetenci reprezentace naší země ve světě.

Od statusu zeleniny nereprezidenta dělí jen rozdíl, že brokolice není schopna vetovat zákony a rozdávat amnestie. Brokolici má na stranu druhou ale rádo mnohem více lidí. Typickým příkladem nereprezidenta je u nás Miloš Zeman, který přestal Českou republiku reprezentovat ve chvíli, kdy jej v roce 2019 zaměnil Nový světový řád za Reptiliána. Zlé jazyky ovšem poukazují, že prezidentský úřad nereprezentoval ani před tím, kdy se například mezi korunovační klenoty pokusil propašovat šavli.

Snímek z roku 2014, kdy se Miloš Zeman pokouší nenápadně ukrýt mezi korunu a žezlo prezidentskou šavli, obletěl svět. Většina populace se domnívá, že se jednalo o poměrně nereprezentativní kouzelnický trik.

Použití: No a Zeman se pak pro jistotu během návštěvy Polska ještě posral. Nejsem odborník na ceremonie, ale domnívám se, že se v rámci etiky hlavy státu zachoval jako nereprezident.


Tento článek je příliš stručný obsahuje méně informací, než průměrný vlastenecký makak potřebuje ke svému všeobecnému rozhledu, a je třeba jej doplnit.

nereprezident.txt · Poslední úprava: 2022/06/11 04:52 autor: paralelni

Nástroje pro stránku